Napisałam dziś notkę o cudach na Salonie24 czyli o tym jak zbanowani/ukryci autorzy kopiący dzień w dzień PO, prosto z lochów trafili na Stronę Główną Salonu24
Notki nie ma
Jak myślicie? Nie wolno u Państwa Janke pisać o cudach?
Napisałam do Administracji prośbę o wskazanie fragmentu tekstu który narusza ten regulamin, którego nie narusza Sowiniec czy Tatoo...
Jak myślicie? Odpowiedzą?



Komentarze
Pokaż komentarze (21)