Doktor Kuźmiuk na Stronie Głównej portalu należącego do samego Prezesa Instytutu Wolności pisze tak:
"Ba tzw. afera SKOK-ów (razem aż 55 Kas) tak naprawdę jest aferą SKOK-u Wołomin kierowanych przez ludzi rozwiązanej WSI (wieloletnie wsparcie dla tej organizacji i ludzi się z niej wywodzących ze strony ministra obrony, marszałka Sejmu i wreszcie prezydenta Bronisława Komorowskiego jest na szczęście coraz bardziej znane opinii publicznej) i SKOK-u Wspólnota zarządzanego z kolei przez ludzi związanych z Platformą"
Hańba! Zdrada! Mamy dowody!
Ludzie PO wręczają WSI ze SKOK WOŁOMIN nagrody:

Na imprezach WSI ze SKOK WOŁOMIN ludziom z PO humor dopisuje:

Przy suto zastawionych stołach przez WSI ze SKOK WOŁOMIN ludzie PO dobrze się bawią:

Ludzie z PO z uśmiechem na ustach chleją wódkę kupioną przez WSI ze SKOK WOŁOMIN:

Ruską wódkę...
Ponieważ jak słusznie zauważył doktor Kuźmiuk wszystkim tym manipulacjom jest winny Tomasz Lis, więc jest jasne, że wyrzucą tego intryganta z TVP!
http://zbigniewkuzmiuk.salon24.pl/639150,redaktor-lis-jasno-wyklada-po-co-wywolano-afere-skok-ow


Komentarze
Pokaż komentarze (32)