Szanowny Panie Janke.
Wie Pan, tak się wyrażę, trochę głupio to wszystko wygląda.
Wczoraj zamieścił Pan na Stronie Głównej Salonu24 dosyć dużo różnych pomyj, wylewanych na Tomasza Lisa, za to, że nie dopełnił staranności i zacytował wpisy Kingi Dudy które jej wpisami nie były.
Tymczasem od prawie roku poleca Pan taką oto notkę:

Niech Pan zapamięta że zło nigdy nie zapomina...
ps. Mam nadzieję, że nie Pan nic przeciwko temu, bym pokazała to cudeńko tu i tam. Buziak



Komentarze
Pokaż komentarze (9)