piana piana
35
BLOG

Akademia piosenki wyborczej - odcinek VI (wpis z 16.5.2009)

piana piana Polityka Obserwuj notkę 0

Pogoda paskudna niczym gęba posła Palikota. O piątej wybieram się na mecz Górnika - mam nadzieję, że do tego czasu się rozjaśni. Na deszczowy nastrój najlepsza jest oczywiście piosenka! I to nie byle jaka, tylko wyjątkowa, o pięknym Marianie, co do polityki teraz powraca. Najlepsza więc pora, aby nieco odświeżyć klimat. “Krzak - TAK” z roku 2000. Idealna do śpiewania przy ognisku - można się lekko pokołysać.

 

 

 

w214.wrzuta.pl/audio/76oR2PCLfSE/marian_krzak_krzaklewski_-_tak_tak_tylko_krzak

 

piana
O mnie piana

Gryziklawiaturek. Syn Mariana. Wiekowo w kategorii "stary grzyb". W młodości przebył chorą (dziś mówimy toksyczną) fascynację Misiem Uszatkiem, skutkiem czego do dziś zostało odstające ucho. Zwolennik teorii mówiącej, iż państwo polskie już nie istnieje. Mieszka na planecie Ziemia i jest do niej bardzo przywiązany siłą grawitacji. Wcześniejsze doświadczenia artystyczne ma już za sobą. Polityczne też. Uwielbia podróże do krainy absurdu. Nazwa bloga zaczerpnięta oczywiście z najlepszego utworu zespołu Papa Dance. Chwile ulotne łapie na twitterze jako @piana_pl. Przedruki dozwolone (a nawet mile widziane) wraz z podaniem autora i źródła (linku).

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Polityka