Kochani! Nareszcie znaleziono powód, aby legalizować homo-związki. Amerykanie (tak, to ci, co już nie mają terrorystów) już wykombinowali. Uczta się i podziwiajta, bo nasz zaścianek musi brać wzorce z zachodu, aby kołtuństwo, ksenofobię i resztę chorób wyplenić. Więc powód jest jeden - homo-śluby ożywiają gospodarkę. Naprawdę! Za to Komisja Europejska “nie zabiera głosu” w sprawie promocji małżeństw, bo to “delikatna sprawa”. No, gdyby chodziło o homo-małżeństwa, to co innego. Czy już można odtrąbić początek końca świata?
www.pb.pl/4/a/2009/05/18/Homomalzenstwa_pomagaja_gospodarce
www.rp.pl/artykul/2,307483_Jak_promowac_malzenstwo.html


Komentarze
Pokaż komentarze