piana piana
36
BLOG

Promujecie? Promujemy!! (wpis z 19.5.2009)

piana piana Kultura Obserwuj notkę 0

Kochani! Nareszcie znaleziono powód, aby legalizować homo-związki. Amerykanie (tak, to ci, co już nie mają terrorystów) już wykombinowali. Uczta się i podziwiajta, bo nasz zaścianek musi brać wzorce z zachodu, aby kołtuństwo, ksenofobię i resztę chorób wyplenić. Więc powód jest jeden - homo-śluby ożywiają gospodarkę. Naprawdę! Za to Komisja Europejska “nie zabiera głosu” w sprawie promocji małżeństw, bo to “delikatna sprawa”. No, gdyby chodziło o homo-małżeństwa, to co innego. Czy już można odtrąbić początek końca świata?

www.pb.pl/4/a/2009/05/18/Homomalzenstwa_pomagaja_gospodarce

www.rp.pl/artykul/2,307483_Jak_promowac_malzenstwo.html

piana
O mnie piana

Gryziklawiaturek. Syn Mariana. Wiekowo w kategorii "stary grzyb". W młodości przebył chorą (dziś mówimy toksyczną) fascynację Misiem Uszatkiem, skutkiem czego do dziś zostało odstające ucho. Zwolennik teorii mówiącej, iż państwo polskie już nie istnieje. Mieszka na planecie Ziemia i jest do niej bardzo przywiązany siłą grawitacji. Wcześniejsze doświadczenia artystyczne ma już za sobą. Polityczne też. Uwielbia podróże do krainy absurdu. Nazwa bloga zaczerpnięta oczywiście z najlepszego utworu zespołu Papa Dance. Chwile ulotne łapie na twitterze jako @piana_pl. Przedruki dozwolone (a nawet mile widziane) wraz z podaniem autora i źródła (linku).

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Kultura