Blog
Widziane z pozycji siedzącej
Adam Pietrasiewicz
Adam Pietrasiewicz Jakoś sobie radzę
48 obserwujących 759 notek 494077 odsłon
Adam Pietrasiewicz, 23 stycznia 2018 r.

Wolność układania swastyki z Prince Polo

1479 74 0 A A A

image

Wolność według wielu polega na tym, że można robić co się chce. Mnie się wydaje, że wolność bardziej polega na tym, że można czegoś nie robić, jak się nie chce, ale to oczywiście szczegół, co do którego można się spierać.

Nie mam telewizji, nie oglądałem reportażu o idiotach świętujących urodziny Hitlera. Dowiedziałem się z różnych źródeł, że 6 głupków urządziło sobie w lesie imprezę z tej okazji. Dziś tryumfujący pan minister Jaki opublikował na Twitterze wniosek o ściganie tych głupków.

Uważam, że to niedobrze. Jest to kolejny objaw likwidacji wolności obywatelskich. Z tego, co zrozumiałem z relacji o reportażu głupki urządziły sobie PRYWATNĄ imprezę w LESIE, niepublicznie.

Zakazywanie ludziom organizowania sobie prywatnych imprez - podkreślam słowo PRYWATNYCH - jest zamachem na wolność człowieka. Prawo z różnych względów (co do których słuszności mam daleko idące zastrzeżenia) zakazuje propagowania idei nazistowskich. Prywatna impreza 6 głupków w lesie NIE JEST propagowaniem niczego. Jest PRYWATNĄ imprezą. Próba ścigania za coś takiego jest o wiele większym złem, niż sama impreza.

Kto może mi zagwarantować, że kiedyś do władzy nie dojdą ludzie tacy jak oszalały z nienawiści do Kościoła Pieczyński i nie zakażą ludziom chodzenia do kościoła, świętowania Bożego Narodzenia itp? We Francji już wszystko idzie właśnie w tym kierunku, czemu nagle nie miałoby nastąpić to i u nas? I co wówczas? Przyzwyczajeni do tego, że można ścigać za PRYWATNE wyrażanie swoich przekonań jaki będziecie mieli wtedy argument by bronić się przed zakazem udziału we mszy świętej? Bo prezydent Pieczyński wytłumaczy, że Kościół katolicki to zło takie samo, albo i o wiele gorsze od nazizmu! A skoro nie wolno w lesie, PRYWATNIE świętować urodzin Hitlera układając swastyki z Prince Polo, to oczywistym jest, że nie wolno chodzić do kościoła.

Jeśli wolności nałoży się kaganiec, to nic nie staje na przeszkodzie, by jej założyć kolczatkę, kajdanki po czym obciąć jej głowę i spalić. Warto o tym pamiętać.

I to chyba tyle.


Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image

Powroty - książka (e-book) historical fiction o tym, co by było, gdyby Polska nie powiedziała NIE Hitlerowi

Z pustego, to i Salomon na krzywe drzewo skacze.
Kliknij, aby zobaczyć wszystkie moje najważniejsze teksty
I żeby nie było, że nie mówiłem - moje wpisy w blogu w Salonie24 MOŻNA kopiować, powielać i cytować, ale tylko podając źródło (link) i moje dane, jako autora. Wszystkiego o mnie można się dowiedzieć wpisując w Googlach po prostu "adam pietrasiewicz" (http://tiny.pl/1957).

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • "Zabiegać o poprawę bytu" a urządzać histeryczne okupacje Sejmu to zupełnie różne sprawy....
  • Ale na szczęście Polska też potrafi być piekłem dla idiotów wypisujących takie brednie jak...
  • Ogromna część paryskiego metra równie nieogarnięta.

Tematy w dziale Polityka