75 obserwujących
451 notek
736k odsłon
366 odsłon

Komu i dlaczego RP wypłaciła 30 mld zł od 2015 roku?

Wykop Skomentuj9


NIEBYWAŁY SKANDAL! Polska wypłaca miliardowe "rekompensaty" Żydom?!  Według raportu "Just Act" autorstwa amerykańskiego Departamentu Stanu, będącego załącznikiem do słynnej ustawy 447, jest to już prawie 30 miliardów złotych wypłaconych przez ostatnie 5 lat!Jak pisze Najwyższy CZAS!:

"W raporcie Polska rugana jest m.in. za brak odpowiednio ustawodawstwa czy też za powolny zwrot mienia gminom żydowskim. Jej fragment odnosi się do osób "ocalałych z Holocaustu", którym Polska wypłaca co miesiąc specjalne świadczenia. W 2014 r. Polska przyjęła ustawę, na mocy której osoby ocalałe z Holocaustu pochodzące z Polski, bez względu na obecne miejsce zamieszkania, otrzymują comiesięczne świadczenie w wysokości równej świadczeniom otrzymywanym przez emerytów w Polsce - czytamy w raporcie Departamentu Stanu (...)

Całej sprawie kontrowersji dodaje fakt, że tak naprawdę nie wiadomo kto dostaje te pieniądze. Sprawa nie wzbudziła też zainteresowania największych mediów".

Konfederacja stoi na jednoznacznym stanowisku: NIE dla bezprawnych roszczeń! TAK dla ustawy "STOP 447" "zamrożonej" przez rząd Prawa i Sprawiedliwości! Będziemy domagać się wyjaśnień od polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych w tej sprawie. Polacy muszą znać prawdę!Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale