Blog
Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach..
szuan
szuan Przyjaciół nikt nie będzie mi wybierał , wrogów poszukam sobie sam
64 obserwujących 34 notki 284871 odsłon
szuan, 24 marca 2012 r.

TO TYLKO GOSIEWSKI....

 

Nieważne jest pojęcie szacunku, nieważne dowody na kłamstwa, nieważne że to coś tak okropnego, że aż mdli kiedy to sobie człowiek wyobrazi.
Nieważne, że ci sami którzy to lekceważą pójdą 1 listopada szanować własnych zmarłych. Nieważne…bo to tylko Gosiewski !
 
 Nieważne, że poseł, znany polityk, nieważne że to dopiero pierwszy ślad w zalewie kłamstw jakimi nas częstowano od 2 lat !
 
Nie wiem co może bardziej potrząsnąć ludźmi niż tak potworny brak szacunku do zmarłych. Może gdyby na nich zwymiotować to by się wzdrygnęli, a i tego nie jestem pewien. Do nich nic nie trafi, ani pogarda, ani prawda, ani zdrowy rozsądek – są zaimpregnowani własnym posłannictwem „być przeciw oszołomom”.
 
A gdzie jest ta reszta ? Normalnie myślące miliony Polaków ? Gdzie wasz gniew, gdzie wasza złość, gdzie wasza duma do cholery ?!
Wbijali Wam do głowy hel, brzozę, polepszenie stosunków, konieczności dziejowe, strach o gaz i zaświadczali z mównicy sejmowej, że „wszystko zrobiono jak najlepiej”.
 
Dziś niedobrze się robi jak na was patrzę, macie w sobie tyle godności co wsza na rudym łbie !
 
Wierzcie sobie dalej, że ważniejsze są kłopoty posła Biedronia, że ciekawsze wywalanie „artystów” z jakiegoś pustostanu, ważniejsze tańce i śpiewy w telewizji. Schodzicie do poziomu Dody powtarzając sobie zamiast wieczornego pacierza, jak to jest „zajebiście” a wolnych chwilach śmieszą was mohery na które się sika pod krzyżem albo kolejne” dowciapne” bon moty powiatowego awansowanego stopień wyżej….
 
A tu samo życie - oto macie przed sobą kolejny dowód na prawdziwy stosunek Rosji do Polski, choćbyście zamknęli dziś oczy to kiedyś wam się to przypomni – na pierwszym pogrzebie na jakim będziecie, ten obraz gumowych rękawiczek w ciele zmarłego stanie wam przed oczami. Ja wtedy będziecie się czuć ?! Też powiecie sobie , że to nic ważnego ?
 
To przecież wasze słowa, jakże chrześcijańskie – skoro tak się stało, to zapewne Bóg i tak da sobie radę i jakoś te szczątki porządnie poukłada ….ileż w tym cynizmu i draństwa !
 
Matrix jej zafundowali w tym rosyjskim szpitalu, czy przemówili do rozumu lub kieszeni ? Nie wiem, ale w konfrontacji z rzeczywistością to już zgroza, by taka osoba była dalej druga osobą w państwie !
 
Co z wami jest ?   Czy to strach przed Putinem i Rosją zasłania wam oczy ? Nie chcecie nic słyszeć, nic oglądać, o niczym wiedzieć. Lepiej żyć w śmierdzącym , niewietrzonym pokoju niż wyjść na wolne powietrze ?
 
 Dla  wielu z was to piękny, spokojny sen; piękna, kojąca bajeczka. Głosujecie i wybieracie obronę platformianej  fikcji. A tu stuka do was  koszmarna rzeczywistość, że Tusk kłamie, że 10 kwietnia 2010 zdarzył się coś strasznego i że nie była to "taka piękna katastrofa", jak pokazują ulubione  media.
 
Nie potraficie i nie chcecie  przyjąć tego faktu do wiadomości, bo boicie się następstw .
 
Niestety, taki gest samoobrony nic nie da - cały ten miraż i tak przecież kiedyś  zniknie. I obym się mylił, ale zapewne będzie to huk, od którego popękają wam oczy.
 
Nie macie wyobraźni ?  Nie wiecie, że może być gorzej ?
 
Dziś jest o rękawicach w ciele Gosiewskiego, drugiej nerce wciśniętej do trumny, braku ubrania i plastikowym worku. A  przecież już wcześniej było o wyrywanych  guzikach, zerwanych pagonach,  skradzionych dokumentach  -  może zastanówcie się ,  czego jeszcze się dowiemy ? !
 
Może znajdziemy obcięte genitalia, wyłupione oczy, obcięte języki i  rozbite siekierami czaszki ? A może obcięte głowy między stopami ?! A może dobili ich saperkami ?
 
A może  okaże się, że narządy nie należą do żadnej z ofiar. Bo wymienili je z powodu kul lub innych odłamków ?!
 
Zacznijcie myśleć, miejcie w sobie choć trochę odwagi !
 
Nadszedł chyba już najwyższy czas by pisząc i mówiąc o Smoleńsku  przestać uważać na słowa, te satynowe zwroty zostawmy  dla dziennikarzy bojących się stwierdzać oczywistą oczywistość  –  przecież w naszym polskim języku  profanacja to profanacja, przestępstwo to przestępstwo, zbrodnia to zbrodnia a zdrada to zdrada -  a nie „wyższa konieczność spokoju” .
 
Czas mówić głośno i wyraźnie, czy aby  sito użyte do przesiewania gruntu w celu zebrania szczątków po katastrofie nie miało za dużych oczek !
 
 
To do was mówię , wszyscy zniesmaczeni, zmęczeni Smoleńskiem, wytykający kasę z odszkodowania i wzdrygający się na TV Trwam - jesteście już prawdziwymi Europejczykami !
A , że przy okazji straciliście godność, poczucie przynależności do kraju urodzenia i resztki przyzwoitości to rzecz niewarta waszej uwagi. Bo w swoim kur....ie jesteście pewni, że z  takim podejściem  Polskę czeka świetlana przyszłość !
 
Zapomnieliście w jakim kraju żyjecie. Dla was liczy się tylko szmal i święty spokój.  Dla was normalna jest taryfa ulgowa „bo to Rosjanie” .  A co to ma być – wyjątek, bo wszyscy wiemy jaka to dzicz ? Ale to PAŃSTWO – i podlega prawu ! To nie   złodziej, którego się boisz bo większy i ma kumpli – to rosyjski   RZĄD  , członek ONZ i innych organizacji ! To państwo, które podpisało odpowiednie zobowiązania – nie bójcie się powiedzieć, że czas by poniósł  konsekwencje !
 
To dla waszego spokoju szystkie wywczasowate , rajderowate i rurkowate trolle przebierają  łapkami, by tylko nie doszło do dalszych badań – a jak już, to by atmosfera wokół nich była „odpowiednia” ! Wiecie dlaczego ? Bo kiedy zmieni się nastawienie ludzi, to będą wytykani palcami i traktowani jak trędowaci. Oni i ich szefowie. I nie ważne będzie, czy są pracownikami w małej firmie, dziennikarzami w lokalnej przystawce PO-GŁOSU czy właścicielami kamienicy w Krakowie. Tego trądu ludzkiej nienawiści boją się potwornie !
 
A każdemu, kto myśli, że może bezkarnie kłamać dedykuję dziś usłyszany tekst  – „Ty , ty nie bądź taki Kopacz… i tak cię sprawdzimy i wtedy masz w mordę !”
Opublikowano: 24.03.2012 22:22.
Autor: szuan
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

image
"Facet któremu zabili brata, nie sprzeda Polski tak tanio"...
"Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie. I czy się dopłynie, czy nie dopłynie, kształci to, wyrabia mięśnie". Zbigniew Herbert....

„Żadnemu nie wierzę z lewicy. Wszyscy są upaprani w różne kombinacje i interesy". Józef Oleksy ....
"Miała być demokracja, a tu każdy wygaduje co chce! L. Wałęsa...
"Jesteś tak młody jak twoja wiara. Tak stary jak twoje zwątpienie. Tak młody jak twoja ufność w siebie. Tak młody jak twoja nadzieja. Tak stary jak znużenie." gen.MacArthur...

"Nie mamy czołgów i armat, ale mamy w sobie złość i brak zgody na kłamstwo".anonim.


web tracker

CZYTAJ :
http://pms44.salon24.pl/214612,jedyne-prawdziwe-informacje

Locations of visitors to this page

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @elig Dołożę jeszcze siebie..czystym przypadkiem ,bo omijam salon24 jak zarazę - zostawiłem...
  • @ALL No cóż, właśnie skończyłem kasować notki, pozostawiam na blogu tylko te ,do których...
  • @look at you Hmm no tak, wypadało by się pożegnać z muzyką w tle...ale tym razem na...

Tematy w dziale