70 obserwujących
1901 notek
2525k odsłon
1678 odsłon

Kara śmierci

Wykop Skomentuj94

       Organizacje broniące praw człowieka są w stanie pobudzenia: trzy siostry, które się zmówiły i zamordowały własnego ojca, prawdopodobnie odsiedzą w rosyjskim więzieniu wiele lat. Same twierdzą, że ojciec całymi latami ja więził, bił i gwałcił. „On je torturował, zamykał w pokoju i rozpylał gaz pieprzowy. A starsza Kristina ma astmę” – twierdzi Olesja Maljugina, inicjatorka pikiety w Warszawie w obronie dziewcząt, które w momencie popełniania zbrodni miały 19, 18 i 17 lat.


           Nie jest to jedyny taki przypadek, gdy organizacje „broniące praw człowieka” stają w obronie zabójczyni – w ubiegłym roku usłyszeliśmy o 19-letniej Sudance wydanej – wbrew jej woli - za mąż w wieku 16 lat, która zabiła męża usiłującego ją zmusić do stosunku (zgwałcił? …) i która została skazana na karę śmierci. Również w tym przypadku świat doznał szału uniesienia, żądając uniewinnienia dziewczyny.


           I teraz dygresja, ale bardzo ważna: znając salonowe trolle uprzedzam z góry, że mój tekst NIE przesądza o tym, czy te młode kobiety powinny ponieść karę, czy też nie. Ja się zajmuję WYŁĄCZNIE wołającą o pomstę z nieba hipokryzją lewactwa w sprawie kary śmierci. Bo, oczywiście, i w jednym, i w drugim przypadku, została wykonana kara śmierci. Niestety – nie po długim procesie, w którym policja, prokuratura, biegli, sąd zbadaliby winę oprawców i intencje ich ofiar. Kara śmierci została wydana i wykonana przez same ofiary. Czy słusznie? Oczywiście – nie. W obu przypadkach ofiary przeżyły piekło (o ile mówią prawdę), więc karą powinno być więzienie. Jeszcze większe wątpliwości mam w przypadku Sudanki, która – mówiąc szczerze – powinna zabić rodzinę, która ją oddała w ręce niekochanego człowieka. Mąż-gwałciciel też, oczywiście, do przyjemniaczków nie należy, ale – umówmy się: taki kraj, takie obyczaje. Prymitywny facet w prymitywnym społeczeństwie chciał wyegzekwować swoje prawo. Od matki i ojca wymaga się jednak więcej empatii. Dlatego, jeśli jakiś ćwierćinteligent będzie darł buźkę, że hejtuję dziewczyny, to go zbanuję bez ostrzeżenia.


           Powtarzam i podkreślam wężykiem: zakładam, że wszystkie cztery dziewczyny mówią prawdę – a tego przecież nie wiemy! Być może zabójczynie faktycznie spotkało to, o czym mówią, ale przecież równie dobrze motywem zabójstwa mogła być zemsta za brak uwagi, chęć przejęcia na własność majątku mężczyzn albo choroba psychiczna dziewczyn!


            Intelektualnie nie sposób wyjaśnić, czemu lewactwo jest przeciwne karze śmierci wymierzanej przez państwo, a toleruje – wręcz: gloryfikuje! niezliczone kary śmierci wykonywane na co dzień … Bo przecież każde morderstwo to JEST KARA ŚMIERCI, wykonana z kaprysu, chorej żądzy, głupoty .. Natomiast osoby NAPRAWDĘ zasługujące na karę śmierci – vide: Trynkiewicz, zabójca czterech chłopców – dożyją swoich dni w odosobnieniu, ale żywi …Wykop Skomentuj94
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka