Ignatio Ignatio
2787
BLOG

ŚMIERĆ LEPPERA TO OSTRZEŻENIE DLA CZUMY?

Ignatio Ignatio Polityka Obserwuj notkę 25

Czwartek.

Poznaliśmy projekt raportu Komisji w Sprawie Nacisków. W pracach Komisji nie znaleziono dowodów na wywieranie nacisków przez polityków PiS na służby specjalne. Co prawda mocno podkreśla się sformułowanie „nie znaleziono dowodów”, chcąc dać do zrozumienia, że jednak te naciski były, ale PiS jest taki sprytny, że nic mu nie udowodniono. Jakże żenująco wygląda teraz projekt raportu Komisji w której przewodniczył Tęczowy Rysiu, który absolutnie stwierdził, że J. Kaczyński i Z. Ziobro wywierali naciski. Pan Czuma i to z kręgu PO co prawda nieśmiało (jeśli się nie mylę padło sformułowanie: były przesłanki, ale nie było dowodów) ale jednak wyłamał się z chóru lżącego PiS. Z koalicji na rzecz zniesławienia i zniszczenia tej partii. Na reakcję nie trzeba było długo czekać. W wywiadzie jaki Grzegorz Napieralski udzielił w Polskim Radiu PR 3 (link:http://www.polskieradio.pl/9/Audycja/7480) już nie przebierał w słowach i niemalże zdradził się, że Komisja ds. Nacisków miała wykazać, że te naciski były. Nie miała odkryć prawdy, tylko wykazać, że były naciski.

 

Piątek.

W samobójczej (?) śmierci umiera Andrzej Lepper. Dlaczego? Wszyscy z jego otoczenia są w szoku. Faktem jest, że był wicepremierem w rządzie J. Kaczyńskiego. Faktem jest, że wielokrotnie się z nim musiał spotykać. Faktem jest, że ostatnio prawie się nie słyszało w mediach o Przewodniczącym „Samoobrony”. Gdzież więc jest ten nacisk medialny, z którym jak pamiętamy zawsze doskonale sobie radził? Służby pracowały nad nim? A może Lepper wiedząc, że ta cała nagonka na PiS jest tylko konfabulacją sfrustrowanych i walczących po trupach (nomen omen) o władzę polityków PO, znając prawdziwą, a nie sondażową sytuację na rynku politycznym odmówił współpracy? Może za jednym zamachem ukarano go za to, bo za dużo wiedział i jednocześnie dano jasny sygnał: Panie Czuma, Pan wie co się stało z Lepperem?

 

Ignatio
O mnie Ignatio

Cierpliwy i zawsze z determinacją dążący do celu. Stawiający sobie bardzo wysoko poprzeczkę i surowo rozliczający się ze swych dokonań. Pragnący spokojnego życia domator, fan gotowania i zwiedzania "na żywioł". Obywający się bez telewizora, słuchacz Trójki.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (25)

Inne tematy w dziale Polityka