Blog
Salon24 to Speaker's Corner
Infidel.
Infidel. człowiek o analitycznym umyśle i humanistycznej duszy
0 obserwujących 199 notek 52288 odsłon
Infidel., 11 grudnia 2008 r.

II 13 grudnia - co miał na myśli?

Po przegranych wyborach parlamentarnych w 2007r pan Jarosław de PiS złowieszczo zapowiedział II 13 grudnia. Nikt, poza panem Jarosławem, nie wie co miał na myśli, pozostają więc hipotezy i domysły. Poniekąd się cieszyłem, że pan Jarosław obiecał nam śnieżną i mroźną zimę, ale mając na uwadze jego gołosłowne obietnice wyborcze, uznałem że to nie jest to. Potem przez myśl mi przeszły kartki na żywność i inne towary, więc wiedziony przezornością, że członkowie Partii będą bardziej uprawnieni,  wertowałem książkę telefoniczną by znaleźć telefon i adres do najbliższej komórki Partii, ale nr telefonu nie było w książce - zapewne nie opłacają rachunków. W zeszłym roku temat umarł śmiercią naturalną, ale powraca i będzie powracał, jeśli nie wyjaśnimy, co miał na myśli Jarosław de PiS mówiąc o  II 13 grudnia.
Jedną z hipotez mogło być, że pan Jarosław de PiS chciał nas przestrzec, że za to co zrobiliśmy oddając co prawda więcej głosów na PiS, ale nie aż tyle, aby przepędzić złego Tuska, da konspiracyjnego nura pod pierzynę i nie wynurzy nosa do... może do II Okrągłego Stołu? I tyle będziemy god widzeli.Trochę wierzyłem, więc się tylko trochę zawiodłem, a hipoteza legła w gruzach, ponieważ pan Jarosław de PiS jest niezmiernie aktywny, oczywiście nie o seksualnej aktywności mowa, gdyż sprawy wagi państwowej mają priorytet nad sprawami przyziemnymi, co zresztą można zaobserwować u czołowych blogerów-zwolenników PiS, którzy głównie obcują z komputerem.Poniżej inna z hipotez - kto najlepiej prezentuje się w mundurze.
Z czasem dorzucę innych mundurowych.

 

...

 

... 

...

 

 

Kurcze, w mundurze każdemu jest do twarzy!

Mundur ma lepszy krój niż marynarki, które nosi Jarosław. Jeszcze gdyby stracił 15% masy ciała, byłby jak wąsaty marszałek ze zdjęcia po prawej

Opublikowano: 11.12.2008 11:40.
Autor: Infidel.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

W internecie nikogo nie szukam i nie szukałem. Sam chciałbym się dowiedzieć co tu robię.

 

tu możesz do mnie napisać<>mailto:infidel.sa@gmail.com

 

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @Marek Migalski Przecenia pan siebie. Za bardzo jest pan zapatrzony w lustro. Jak PiS wmawia,...
  • @Tomasz Sakiewicz Polska konstytucja przewiduje wzajemną neutralność Kościoła i państwa....
  • @jerzy.b Myślę, że przekaz Migalskiego jest taki - Kaczyński w obecnym wydaniu to obciach...

Tematy w dziale