Doświadczenie weryfikuje każą teorię: w jaskini na drucie (sic!) wisiały trzy nietoperze: jeden poleciał w prawo, drugi w lewo, a trzeci za nimi ;-)
Jutro, 13.XII, z uwagi na fakt, że cenzuruje @admin nie zamierzam klikać na salonie!
I wiem, że wielu blogerów oraz komentatorów się przyłączy do tej akcji. Zaś pozostałym proponuję przemyśleć problem: czy gdzieś istnieją granice dla salonowej cenzury? Czy to ma sens, by na moim blogu cenzor wycinał co czwarty komentarz? Przecież chyba każdy właściciel poradzi sobie z moderacją dyskusji! Czy to aby nie chodzi już o pojedyncze słowa, zamieszczane w komentarzach, tylko o treść jaką niosą?!? Mam spory problem w zrozumieniu, gdzie się kończy wolność słowa na salonie, a zaczyna konieczność cenzurowania wypowiedzi, czy "znikania" notek.
Czy inteligencja, wynajęta przez Właściciela s24, by utrzymywała "klar na łodzi", zbyt pośpiesznie nie wtacza się ze swoimi kompetencjami w każdą sytuację? Salon 24 , to nie przedszkole, wiele rzeczy tu widziałem i pewnie jeszcze więcej mnie zadziwi.
Pytania i wątpliwości się mnożą, ale dość już!
Odnośnie klikania: mam takie rozdanko!
Po licytacji gdzie partner otworzył 1 trefl, ten z prawej wtoczył się 1 pik, Wy(E) zalicytowaliście 3nt i rozgrywacie ten kontrakt.
Wist pikowy, szybko śmignięty i gracie.
========================================
{Edycja 14:48, bo to co najważniejsze to umknęło i uleciało... w siną dal, albo wpadło do studni, a może poszło do lasu, asu, asu ....
Kurcze na maksy gracie, inaczej ten problem nie ma sensu.}
========================================
Będziecie bezmyślnie klikać, czy policzycie lewy, przemyślicie rozgrywkę i udowodnicie partnerowi, że Wasza obecność, przy brydżowym stoliku, nie jest przypadkowa?

To pomyślnych rozkładów, pozytywnych i wygrywających zagrań życzę! -q
Zobacz galerię zdjęć:
cenzuruje @admin
burak, amator, gracz przypadkowy, a czasem skuteczny
"chyba powinienem wnioskować o zbanowanie całego bloga quahadi, bo jest wybitnie niebezpieczny dla zdrowia psychicznego i nawet fizycznego" K. Leski R.I.P.
s - spades = piki, h - hearts = kiery, d - diamonds = kara, c - clubs = trefle
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Rozmaitości