7 obserwujących
205 notek
98k odsłon
  411   0

Edyta Górniak: Lady Gaga to służebnica szatana

Według nieoficjalnej wiedzy, która jest przed nami starannie ukrywana światem rządzą psychopaci i zbrodniarze, którzy wielbią szatana. W ten sposób można lepiej zrozumieć dlaczego elity światowe mają problem z pedofilią. Na tym się jednak nie kończy słudzy diabła składają mu w ofierze niemowlęta i piją ich krew. W szczególności przemysł rozrywkowy jest pełen tego typu ludzi. Zauważyła to Edyta Górniak, która nazwała Lady Gagę służebnicą szatana: " Ach, jak ona uwielbia rogi. Ulubiony symbol służebnicy… A taka była fajna kiedyś"- stwierdziła.

Na tym się jednak nie skończyło polska wokalistka zasugerowała, że Lady Gaga pije krew niemowlęcą: "Z maleńką różnicą, że ja nie piję krwi z niemowląt"- napisała.

Edyta Górnika wyrasta na jednego z najbardziej niezależnych komentatorów życia społecznego spośród artystów. Trzeba tu nadmienić, że Górniak nie tak dawno twierdziła, że pandemia Covid 19 jest wielkim oszustwem i spiskiem światowych elit. Nazwała również ludzi chorych na koronawirusa leżących w szpitalu statystami. Tylko czekać kiedy zostanie nazwana faszystką....


Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura