Amor patriae nostra lex!
Adhibe rationem difficultatibus. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Niemiec, Moskal nie osiędzie, Gdy jąwszy pałasza, Hasłem wszystkich zgoda będzie I Ojczyzna nasza.
36 obserwujących
483 notki
341k odsłon
536 odsłon

DOSYĆ TEGO BURDELU W SĄDOWNICTWIE !!!! POWIEM WAM, JAK ROZWIĄZAĆ PROBLEM

Wykop Skomentuj31

Sytuacja w sądownictwie dojrzała już do takiej sytuacji, że zwykli obywatele i osoby odpowiedzialne powinny zakrzyknąć jednym głosem:
WSZYSCY WON!
Żenujące widowisko destrukcji i paraliżu państwa, jakie przygotowało nam środowisko sędziowskie wymaga podjęcia niezwłocznych i mocnych działań.

Jak najszybciej powinno odbyć się referendum państwowe.
Referendum powinno obejmować kilka kwestii, a mianowicie:
1  pełna jawność zarobków i majątków sędziów,
2  uZUSowienie wynagrodzeń sędziów,
3  immunitet ograniczony do spraw związanych z orzekaniem na rozprawie, a nie jazdy po pijaku i innych przestępstw,
4 wprowadzenie wyborów, w których to obywatele zadecydują, kto obsadza najważniejsze stanowiska w wymiarze sprawiedliwości,
5  lustracja i dekomunizacja sędziów!!!!
6  zakaz pełnienia funkcji sędziego, przez kogokolwiek, kto miał legitymację PZPR, lub jakiejkolwiek innej partii politycznej,
7  zakaz wykonywania funkcji sędziego, przez osoby nominowane niekonstytucyjnymi dekretami Jaruzelskiego wydanymi w Stanie  Wojennym.

8 ograniczenie liczby sędziów. Nie ma powodu, aby Polska - kraj posiadający 100 razy mniej obywateli niż USA miał np. w sądzie najwyższym dziesięć razy więcej sędziów (120 etatowo) a w USA (9 sędziów).

To są podstawy, bez których państwo polskie w dalszym ciągu będzie pogrążać się w chaosie. Skoro przepychanka między rządem a nadzwyczajną kastą (niezdolną do samooczyszczenia) nie przynosi rozwiązań, które satysfakcjonowałyby obywateli, to najwyższy czas, aby w tej sprawie wypowiedział się w drodze referendum konstytucyjny SUWEREN.
Taka sposobność wyrażenia swej woli nadarza się właśnie przy okazji najbliższych wyborów prezydenckich. My obywatele odpowiedzialni za Polskę nie uciekniemy od tego tematu.
Wszystkim aktorom i animatorom obecnej sądowej degrengolady należy powiedzieć WON! i pozbawić ich przywilejów wygodnego życia na koszt podatników.

Wykop Skomentuj31
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale