Amor patriae nostra lex!
Adhibe rationem difficultatibus. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Niemiec, Moskal nie osiędzie, Gdy jąwszy pałasza, Hasłem wszystkich zgoda będzie I Ojczyzna nasza.
35 obserwujących
426 notek
312k odsłon
132 odsłony

Wojna paragonowa - ciąg dalszy.

Wykop Skomentuj


Okazuje się, że życie może okazać się jeszcze większą groteską, niż normalnym ludziom mogłoby się wydawać. Ludzie są zapracowani, zabiegani i rzadko, kiedy mają czas i siły by przyjrzeć się dokładniej sprawom publicznym. Sprawom na wyższym poziomie, prowadzonym w ich imieniu, przez rzekomych reprezentantów.


Jakiś lewak zarzucił mi kiedyś życie w Matrixie z tego powodu, iż nie jestem na bieżąco, gdy chodzi o te bulwersujące mega afery typu: afera z palcem, afera paragonowa, i inne, które miały zadać ostateczny śmiertelny cios partii PiS.
Pamiętam, że odpowiedziałem mu wtedy, że to on żyje w Matrixie.


W poprzedniej notce napisałem o tym, jak trolle Sallonu24 obwieścili kolejny raz dowody na niszczycielskie działanie PiS, działania bardziej destrukcyjne niż za Komuny. Swoje wywody oparli na artykule zamieszczonym w gazecie kloacznej Michnika na temat niebotycznych i skandalicznych wzrostów cen produktów żywnościowych.
Nie był to jednak incydent, lecz fragment zaplanowanej propagandowej wojny paragonowej – partytury rozpisanej na wiele rąk.

image


Otóż przypadkiem, dowiedziałem się, że twarzą tej wojny stał się niejaki Dariusz Joński, taki swoisty Józef Szwejk, który stanął na czele armii trolli internetowych.


Dariusz Joński to osoba znana w Łodzi zupełnie z niczego, to znaczy niczym się łodzianom nie przysłużył, wręcz przeciwnie pasożytował jakiś czas na pieniążkach podatników zasiadając w różnych organach i spółkach samorządu miejskiego. Wiedziałem, że wystarczy niewiele kliknięć, aby po nitce do kłębka ukazał nam się fragment obrazu tego świata, który faktycznie zaczyna przypominać filmowy Matrix.

Oto fakty:
Za Wikipedią:
Dariusz Joński (ur. 12 stycznia 1979 w Łodzi) – polski polityk i samorządowiec, w 2010 wiceprezydent Łodzi, poseł na Sejm VII i IX kadencji.


[Moje najwyższe zdumienie ciągle budzi fakt zajmowania tak wysokich stanowisk w samorządzie i Parlamencie. Widocznie te organy zeszły już tak na psy, że lepszych kandydatów tam już nie uświadczysz].

Czytamy dalej w Wikipedii:
Absolwent ekonomii na Politechnice Łódzkiej. Ukończył podyplomowe studium prawa i administracji na Uniwersytecie Łódzkim. W 2000 przystąpił do Sojuszu Lewicy Demokratycznej. W 2002 bez powodzenia kandydował do Rady Miejskiej w Łodzi. W latach 2003–2006 był przewodniczącym Federacji Młodych Socjaldemokratów w Łodzi. W wyborach w 2006 został wybrany na radnego Łodzi.
Do 2007 pracował w Przedsiębiorstwie Turystycznym Łódź, dochodząc w nim do stanowiska głównego specjalisty ds. rozwoju. Następnie przez kilka miesięcy był zatrudniony na stanowisku specjalisty w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Od czerwca 2007 do lutego 2010 pełnił funkcję wicedyrektora w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Łodzi.

[Dalej w Wikipedii jest o rozwoju jego kariery w SLD i o tym jak piął się po szczeblach w SLD zostając nawet wiceprzewodniczącym. W 2015 nie dostał się do parlamentu, wiec zaczął się rozglądać za inną partią, jako odskocznią do władzy].

1 lutego 2016 zrezygnował z funkcji rzecznika partii SLD. W lutym 2016 współtworzył stowarzyszenie Inicjatywa Polska. 8 Kwietnia 2017 zrezygnował z członkostwa w SLD. W wyborach samorządowych w 2018 został kandydatem Koalicji Obywatelskiej do sejmiku łódzkiego; uzyskując w głosowaniu mandat radnego wojewódzkiego VI kadencji. W czerwcu 2019 po zarejestrowaniu Inicjatywy Polskiej, jako partii politycznej zasiadł w jej zarządzie.
W styczniu 2019 został wiceprezesem łódzkiego Aquaparku Fala. W wyborach w tym samym roku uzyskał mandat poselski, kandydując z ramienia Koalicji Obywatelskiej w okręgu sieradzkim.

Ot i wszystkie zasługi Jońskiego dla Polski, Polaków i Łodzian w szczególności.

W skrócie: Łódź to matecznik lewaków i lewicy, a kariera Jońskiego to typowa kariera aparatczyka. W zatrudniony w przedsiębiorstwie państwowym - w Przedsiębiorstwie Turystycznym "Łódź", dochodząc w nim do stanowiska głównego specjalisty ds. rozwoju. [Po owocach ich poznacie]. Sięgam do Krajowego Rejestru Sądowego i co znajduję:

PRZEDSIĘBIORSTWO TURYSTYCZNE ŁÓDŹ S A W LIKWIDACJI
REGON:    472220820                   KRS:    0000164678
Data wykreślenia z rejestru przedsiębiorców:    2005-03-24
Data uprawomocnienia wykreślenia z KRS:    2005-04-13

Przypominam - główny specjalista do spraw rozwoju. (Niektóre hotele z tej bazy turystycznej już zostały zrównane z ziemią).
W sprawie przedsiębiorstwa FALA, też w Łodzi było głośno, ale nie chce mi się i nie mam czasu na ten temat szukać informacji. W każdym razie widać, na czym polega układ w Łodzi. Ci sami ludzie (niby z przeciwnych obozów politycznych) obsadzają stanowiska i pasożytują na mieszkańcach – na ich podatkach i opłatach lokalnych. Ci sami ludzie, jak kameleony zmieniają barwy partyjne - najpierw w SLD potem w PO-KO. Najpierw w PO potem w PiS. To jest to same zblatowane towarzystwo. Wszędzie ich pełno, także w ministerstwach i spółkach Skarbu Państwa.

Wspomnę tylko, że wszystkie przedsiębiorstwa obsadzone z klucza partyjnego w Łodzi skończyły podobnie. Tak właśnie wykończono łódzki przemysł lekki.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale