30 obserwujących
126 notek
132k odsłony
1743 odsłony

Przemówienie Mateusza Kijowskiego (13 grudnia)

Wykop Skomentuj16

Obywatelki i obywatele!

Zwracam się dziś do Was jako dobry ojciec i jako prezes państwa podziemnego. Zwracam się do Was w sprawach wagi najwyższej.

Kraj znalazł się nad przepaścią. Dorobek Okrągłego Stołu ulega ruinie. Nasze struktury polityczno-biznesowe przestają działać. Gasnącej III RP zadawane są codziennie nowe ciosy. Warunki życia przytłaczają naszych towarzyszy celebrytów, działaczy PO i byłych funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa, coraz większym ciężarem. Na naszych stołach coraz częściej brakuje sushi, ośmiorniczek, kawioru i latte.

Przez cały kraj przebiegają linie bolesnych kaczystowskich podziałów. Babcia kłóci się z wnuczkiem, wujek z ciotką, Jacek jest w TVP, Jarek w Gazecie Wyborczej. Atmosfera niekończących się konfliktów i nienawiści sieje spustoszenie psychiczne, kaleczy tradycje tolerancji seksualnej, halucynogennej i rasowej.

Demonstracje i ksenofobiczne uroczystości patriotyczne stają się normą  Do faszystowskich wieców patriotycznych wciąga się nawet szkolną młodzież. Budynki publiczne są nagminnie dekorowane symbolami zbrodniczych organizacji typu AK i NSZ, oraz faszystowskimi flagami biało-czerwonymi z orłem.

Nastał czas terroru i ucisku. Kaczystowski reżim łamie zasady demokracji. Trybunał Konstytucyjny został sparaliżowany i nie może blokować szkodliwych pisowskich ustaw, które doprowadziły już do zbrodniczego programu 500+ zmuszającego zrozpaczone matki do masowego porzucenia kas w hipermarketach i masowego rodzenia dzieci, wprowadzenia do szkół niezdrowych drożdżówek, zniesienia obowiązku nauki od 6-tego roku życia, likwidacji gimnazjów będących wylęgarnią wielkich talentów naukowych oraz ważnym etapem w doświadczalnym testowaniu środków odurzających przez chłonną wiedzy młodzież, wprowadzenia do programów nauczania faszystowskich treści o Niepodległej Polsce,  darmowych leków dla seniorów, co może doprowadzić do lekomanii, obniżonej granicy wieku emerytalnego, prowadzącej do depresji i przedwczesnych zgonów z powodu bezczynności, podwyższenia kwoty wolnej od podatku generującej nagły przypływ wielkiej gotówki wpływający na demoralizację najuboższych, stworzenia bojówek Macierewicza zwanych dla niepoznaki Obroną Terytorialną, wprowadzenia zakazu swobodnego naparzania się poprzez rozdzielenie konkurencyjnych manifestacji na odległość 100 metrów, obniżki esbeckich emerytur, która może doprowadzić do drastycznego zmniejszenia stanu trzody chlewnej i wielu innych zbrodniczych ustaw.

Demokracja łamana jest w Sejmie. Na 785 wniosków towarzyszek z Nowoczesnej o przerwę został przyjęty tylko jeden, gdy dyktator Jarosław Kaczyński musiał wyjść za potrzebą. Rządząca junta masowo nie publikuje wyroków Trybunału Konstytucyjnego wydawanych jednoosobowo przez legendę sądownictwa, Andrzeja Rzepińskiego.

Represje kaczystowskiej junty dotknęły wyższą kastę sędziowską. Sędziowie są brutalnie zmuszani do ujawniania majątków, w wyniku czego część z nich przenosi swoje firmy do Czech. Inni, którzy na miejscu stawiają opór, deportowani są w dalekie Bieszczady, z nakazem  pracy  w miejscowych sądach. Jakby tego było jeszcze mało, to reżim odbiera naszym towarzyszom prawnikom nieruchomości, które odzyskali na podstawie legalnych kwitów z pralni.

Inteligenci i celebryci zaczęli masowo opuszczać kraj oraz wpadać w alkoholizm i inne uzależnienia halucynogenne, czego dowodem są niepokojące wpisy na Twitterze. Drastycznym przykładem jest tu niezależny dziennikarz, Tomasz Lis, który w stanie skrajnej depresji wraca nad ranem z knajp wyglądając jak spółka Reksio & Miś Uszatek, z podbitym okiem i naderwanym uchem. Znany jest tez przypadek piosenkarki Natalii Przybysz, która zmuszona jest do wyjazdów za granicę w celu usunięcia ciąż zagrażających jej komfortowi lokalowemu. Nasi towarzysze artyści w osobie towarzyszki Jandy tracą teatry i dotacje i zmuszeni są do działania w zabójczych warunkach wolnorynkowych. Legendarny artysta, Daniel Olbrychski, został wyrzucony z Klanu, Tomasz Karolak stracił w wyniku represji słuch i talent, a znany prezenter radiowy, Marek Niedźwiecki pierwszy raz od 1982 roku nie wie, co mówić i co puszczać. Inni artyści zmuszeni są do upokarzającego reklamowania środków na puszczanie gazów, trzymanie moczu i sztucznej szczęki.

Ostatni bastion wolnego słowa, Gazeta Wyborcza, brutalnie wtłoczona w wolny rynek, tonie i działa już tylko dzięki dotacjom żarliwego polskiego patrioty, Grzegorza Sorosza.

Na skutek kaczystowskiego terroru w szkolnictwie wyższym, profesor Hartmann, profesor Stępień i Joanna Senyszyn zmuszeni zostali do dorabiania w branży pornograficznej, profesor Monika Płatek z profesorem Zygmuntem Baumanem tańczą na rurze w klubie go-go o nazwie Night Schechter, a profesor Rzepliński rozbiera się na wieczorach panieńskich tańcząc w rytmie Międzynarodówki i rapując orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego.

Wykop Skomentuj16
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale