0 obserwujących
154 notki
66k odsłon
  74   0

Odwalcie się wreszcie od SLD!

Czy ja na prawdę muszę żyć w bananowej republice? Gdzie o winie i niewinności decyduje zdanie tłumu i jakiegoś kacyka? A może by dla odmiany wreszcie rządy prawa?

Macie coś na Millera? To zapraszam do prokuratury. Bo Ziobrowa prokuratura mimo całkowitego upolitycznienia, stękań i kwękań nie była w stanie wypluć z siebie żadnych zarzutów. ŻADNYCH ZARZUTÓW.

Zdecydujcie się - albo panowie z PiS tak jak poprzednie rządy chronią "przestępców z SLD" albo też ci panowie wcale przestępcami nie są. Bo w praworządnym kraju innego wyjścia nie widzę. A że SLD to firma której jedynym celem jest zdobycie władzy i płynącej z tego kasy? No to co? PiS dokładnie tak samo. Takie wyhodowaliśmy sobie elity polityczne.

Marzyłem o tym, żeby zobaczyć eseldowców na ławce oskarżonych. Napsuli mi i paru moim znajomym krwi. Byłem przekonany, że jak tylko zmieni się rząd, to wszystkie aferki wypłyną na wierzch. Ale wygląda na to, że co miało wypłynąć to wypłynęło już wcześniej. Teraz mamy za to podejrzanego o korupcję ministra sportu, ministra rolnictwa i wicepremiera, podejrzanych o przeciek ministra sprawiedliwości i ministra MSWiA. Gdzie tu różnica między tym rządem a poprzednim?

Są dowody na przekręty robione przez SLD? Świetnie, do pierdla ich. Nie ma dowodów? SLD jest czyste. Tak to działa w państwie prawa.

Lubię to! Skomentuj69 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale