Blog
Słyszysz? To kwiczenie świń odrywanych od koryta...
rossonero
rossonero Rezerwowy prawego skrzydła
43 obserwujących 209 notek 257183 odsłony
rossonero, 28 września 2011 r.

FAŁSZYWA SEKCJA ZWŁOK Z. WASSERMANNA

 

Reporterzy jednej ze stacji radiowych dotarli podobno do materiałów z polskiej sekcji zwłok śp. Z. Wassermanna. Wynika z nich, że ustalenia naszych biegłych z ekspertyzami rzekomej rosyjskiej sekcji pokrywają się raptem w około 1o procentach. Informacje to póki co nieoficjalne i nie wiadomo, kiedy za oficjalne zostaną uznane. Nie można też przesłać opinii biegłych do prokuratury. Brakuje bowiem podpisu szefowej katedry medycyny sądowej Akademii Medycznej we Wrocławiu – Barbary Światek. Ta niestety miała dziwnym trafem wypadek samochodowy i jest na zwolnieniu lekarskim. Dlaczego dziwnym trafem? Ano dlatego, że do dziwnych zbiegów okoliczności, awarii i wypadków dochodzi podczas próby rozwikłania zagadki z 10 kwietnia 2010 roku zadziwiająco często.
 
Fałszywe sekcje zwłok wykonane przez ruskich łapiduchów były oczywiście do przewidzenia i tylko głupiec mógł wierzyć w ich rzetelność. Ciekawe, co na to minister Kopacz, która zapewniała nie tylko o tym, że ziemię przekopano na metr (trzeba to przypominać na każdym kroku!), ale i widziała (!!!) na własne oczy jak polscy i rosyjscy patomorfolodzy pracowali razem ramię w ramię i nic do siebie nie musieli mówić. Czy pani mister miała wówczas halucynacje? Widziała przecież coś, co w ogóle nie miało miejsca! Ruskie sekcje zwłok to papiery wypełnione z sufitu, delikatnie mówiąc. Po prostu moskiewskie konowały wpisały sobie w papiery, co chciały. Tak jak alkohol w ciele śp. generała Błasika.
 
Więc wbijcie sobie, lemingi, w te durne łby, że żadnych sekcji nie było. Tusk, Kopacz, Klich jeden z drugim, Sikorski, Arabski, Komorowski, Miller. Wszyscy kłamali i łżą do dziś. Na szczęście powoli kłamstwa wychodzą na wierzch. I przyjdzie czas, że ci kłamcy przeproszą wszystkich tych, których okłamali, a potem trafią tam gdzie ich miejsce. Na śmietnik historii. Tam gdzie spoczywa Marceli Nowotko, Paweł Finder, Małgorzata Fornalska i jeszcze paru innych. Aha, i weźcie ze sobą Jasia Osieckiego i jego wesołą drużynę.

 

http://www.rmf24.pl/raport-lech-kaczynski-nie-zyje-2/fakty/news-szokujaca-rozbieznosc-protokolow-z-sekcji-zwlok-wassermanna,nId,362037

Opublikowano: 28.09.2011 12:59.
Autor: rossonero
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

...W HOŁDZIE PAMIĘCI TYCH, KTÓRZY PIERWSI UJRZELI PRAWDĘ O SMOLEŃSKU...
image

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @GRISCHKA tę samą myśl miałem i rozesłałem :)
  • @ROSSONERO ja pie...lę ;)
  • @GRISCHKA jak to ładnie polityka schodzi na dalszy plan:) Wyszo!

Tematy w dziale