44 obserwujących
209 notek
259k odsłon
  11310   0

FAŁSZYWA SEKCJA ZWŁOK Z. WASSERMANNA

 

Reporterzy jednej ze stacji radiowych dotarli podobno do materiałów z polskiej sekcji zwłok śp. Z. Wassermanna. Wynika z nich, że ustalenia naszych biegłych z ekspertyzami rzekomej rosyjskiej sekcji pokrywają się raptem w około 1o procentach. Informacje to póki co nieoficjalne i nie wiadomo, kiedy za oficjalne zostaną uznane. Nie można też przesłać opinii biegłych do prokuratury. Brakuje bowiem podpisu szefowej katedry medycyny sądowej Akademii Medycznej we Wrocławiu – Barbary Światek. Ta niestety miała dziwnym trafem wypadek samochodowy i jest na zwolnieniu lekarskim. Dlaczego dziwnym trafem? Ano dlatego, że do dziwnych zbiegów okoliczności, awarii i wypadków dochodzi podczas próby rozwikłania zagadki z 10 kwietnia 2010 roku zadziwiająco często.
 
Fałszywe sekcje zwłok wykonane przez ruskich łapiduchów były oczywiście do przewidzenia i tylko głupiec mógł wierzyć w ich rzetelność. Ciekawe, co na to minister Kopacz, która zapewniała nie tylko o tym, że ziemię przekopano na metr (trzeba to przypominać na każdym kroku!), ale i widziała (!!!) na własne oczy jak polscy i rosyjscy patomorfolodzy pracowali razem ramię w ramię i nic do siebie nie musieli mówić. Czy pani mister miała wówczas halucynacje? Widziała przecież coś, co w ogóle nie miało miejsca! Ruskie sekcje zwłok to papiery wypełnione z sufitu, delikatnie mówiąc. Po prostu moskiewskie konowały wpisały sobie w papiery, co chciały. Tak jak alkohol w ciele śp. generała Błasika.
 
Więc wbijcie sobie, lemingi, w te durne łby, że żadnych sekcji nie było. Tusk, Kopacz, Klich jeden z drugim, Sikorski, Arabski, Komorowski, Miller. Wszyscy kłamali i łżą do dziś. Na szczęście powoli kłamstwa wychodzą na wierzch. I przyjdzie czas, że ci kłamcy przeproszą wszystkich tych, których okłamali, a potem trafią tam gdzie ich miejsce. Na śmietnik historii. Tam gdzie spoczywa Marceli Nowotko, Paweł Finder, Małgorzata Fornalska i jeszcze paru innych. Aha, i weźcie ze sobą Jasia Osieckiego i jego wesołą drużynę.

 

http://www.rmf24.pl/raport-lech-kaczynski-nie-zyje-2/fakty/news-szokujaca-rozbieznosc-protokolow-z-sekcji-zwlok-wassermanna,nId,362037

Lubię to! Skomentuj56 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale