W służbie Ojczyźnie!
"Jestem Polakiem - więc mam głównie polskie obowiązki"
5 obserwujących
40 notek
29k odsłon
1388 odsłon

Dlaczego Covid-19 jest rodzajem nowoczesnej broni biologicznej?

Wykop Skomentuj11

Istnieje kilka teorii powstania obecnego koronawirusa: COVID-19. Najbardziej niedorzeczna jest ta, która mówi o tym, że obywatele Chin zarazili się zjedzonym mięsem jeżowca i w ten sposób doszło do powstania tej epidemii w Chinach, która przeniosła się na cały niemal świat.

Kolejne teorie nazywane też spiskowymi mówią o tym, że ten wirus powstał w chińskim laboratorium w Wuhan, z którego przypadkowo wyciekł. Według ostatniej teorii COVID-19 jest rodzajem broni biologicznej, który powstał w tym laboratorium i został celowo wypuszczony w celu przeprowadzeniu testów na tak zwanym żywym organizmie ludzkim, jak też i przetestowaniu zdolności obronnych poszczególnych państw na zastosowanie broni biologicznej masowego rażenia. Ta właśnie teoria jest mi najbliższa z logicznego punktu widzenia.

https://www.planeta.pl/Ciekawostki/Koronawirus-to-bron-biologiczna-Nowe-informacje-i-tajne-laboratorium

https://wnet.fm/2020/03/13/dr-zbigniew-halat-sars-cov-2-to-bron-biologiczna-ma-modyfikacje-genetyczne-ktore-maja-zastosowania-bojowe
Dlaczego więc uważam, że Koronawirus jest bronią biologiczną, a nie wirusem powstałym bez działalności człowieka?

1. Epidemia wybuchnęła w miejscowości, gdzie mieści się najbardziej nowoczesne- wojskowe laboratorium biologiczne, co oznacza, że zostało ono powołane nie dla celów cywilnych a właśnie wojskowych.

2. Badania nad wirusem potwierdzają, że COVID-19 jest zmodyfikowaną formą wirusa SARS.

3. Covid-19 w ciągu zaledwie 3 miesięcy zainfekował ludzi aż w 160 krajach.

4. Władze chińskie do końca ukrywały fakt powstania epidemii w prowincji Wuhan.

5. Wybuch tej pandemii praktycznie sparaliżował działania wielu państw, co widać gołym okiem.

6. Na przykładzie Włoch można mówić o depopulacji najstarszej części społeczeństwa.

Jakie są główne cechy broni biologicznej - które czynią ją najbardziej skuteczną z wszystkich rodzajów najlepszej broni na świecie?

Można to streścić za pomocą następujących głównych określeń:

- najtańsza w produkcji

- niewidzialna

- najbardziej masowa

- wywołująca paraliż systemu na każdym poziomie

Na podstawie wybuchu tej światowej pandemii stało się dla mnie oczywiste, że broń biologiczna jest najbardziej inteligentną i zarazem najbardziej skuteczną bronią masowego rażenia, paraliżującą systemy obronne poszczególnych państw i nie pomogły tutaj żadne wojskowe czy międzynarodowe sojusze, bo w tym przypadku one po prostu nie zadziałały. Test ten dobitnie pokazał, że zaatakowane państwa przystąpiły do swoistej samoobrony, a nie współpracy czy współdziałania przed wspólnym przecież wrogiem. Oznacza to jedno, że w przypadku użycia broni biologicznej zawarte sojusze mogą okazać się nieskuteczne, państwa zostaną skazane same na siebie, zaś sam sprawca do końca może zostać niewykryty.

Zastanawia również tutaj bardzo spóźniona i w zasadzie wymuszona przez Włochy reakcja organów UE na wybuch tej pandemii w państwach członkowskich jak też całkowity brak reakcji ze strony ONZ, która w tej sytuacji powinna od strony systemu bezpieczeństwa-zdecydowanie zareagować.

Obecnie jesteśmy świadkami wojny psychologicznej pomiędzy Chinami a USA o użycie broni biologicznej, której skutkiem, jest ta światowa pandemia. I po raz kolejny nasuwa mi się to nurtujące pytanie- dlaczego ONZ nadal milczy i nie podejmuje żadnych działań w tej sprawie- jak, chociażby zwołanie Rady Bezpieczeństwa???

Wykop Skomentuj11
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości