W służbie Ojczyźnie!
"Jestem Polakiem - więc mam głównie polskie obowiązki"
5 obserwujących
40 notek
29k odsłon
1055 odsłon

Państwo żydowskie na ziemiach Polski!

Wykop Skomentuj4

 Żydowski syjonizm nakazuje Żydom tworzenie na całym świecie diaspory oraz zachowanie duchowej i narodowej więzi z Izraelem. Kiedy patrzę na dzisiejszą Polskę to mam głębokie przekonanie, że w sensie ekonomicznym, politycznym, społecznym, kulturowym a nawet częściowo religijnym, ten kraj wygląda niczym żydowskie państwo stworzone i zarządzane przez współczesnych Saduceuszy. To, co prawda nie jest Izrael, ale żydowskie państwo w polskich realiach.

 

W podejściu do Żydów istnieją dwa błędne podejścia. Z jednej strony za niszczenie gospodarek innych krajów i wyzysk ekonomiczny obarcza się wszystkich żydów z drugiej zaś strony każda krytyka działalności żydów nazywana jest antysemityzmem.

To właśnie antysemityzm jest dominującym poglądem, co jest bardzo korzystne dla żydowskiej finansjery rujnującej poszczególne kraje, gdyż zapewnia jej całkowitą bezkarność. Być może, dlatego ekonomiczny wyzysk stał się tak powszechnym zjawiskiem.

Jestem przekonany, że tak jak nie można wszystkich żydów wrzucić do jednego worka i oskarżyć o niszczenie innych narodów, tak też trzeba się zgodzić z poglądem, że żaden inny naród nie dąży tak do władzy jak to robią Żydzi. Trudno też znaleźć lepszych mówców, aniżeli oni sami.

W przeciwieństwie do innych narodów, Żydzi nie asymilują się z kulturą danego kraju, ale narzucają swoje własne kulturowe wzorce, co jest łatwe, dzięki przejęciu kontroli nad mediami. Jest to szczególnie widoczne w sferze handlu, dzięki czemu Polska wygląda jak jedno wielkie targowisko a centra handlowe stały się współczesnymi świątyniami konsumpcji. Czy to, więc przypadek, że zdecydowana większość z tych zysków trafia do żydowskich bankierów?

Kiedy czytam jak Polska wyglądała w okresie międzywojennym, kiedy afera goniła aferę a ludzie musieli szukać pracy za granicą to mam wrażenie, że zatrzymałem się w miejscu, bo Polska dzisiaj tak samo wygląda! Jak myślicie, kim byli najwięksi aferzyści?

Co bardzo istotne Żydzi w każdym kraju tworzą struktury własnego państwa, przejmując kontrolę nad bankami, handlem czy mediami. Najlepszym przykładem tego postępowania jest najbardziej wpływowy żydowski bank na świecie Goldman Sachs. Czy to przypadek, że pracownicy tego banku decydują o polityce finansowej USA? ( Henry Paulson, Paul Garthner), Włoch? ( Mario Monti), UE? Europejski Bank Centralny (Mario Draghi). Bank ten jest największym spekulantem finansowym, surowcowym czy żywnościowym.  Często innych można poznać po owocach ich pracy. Poznajcie, więc jakie są owoce tego żydowskiego banku i jacy przebiegli, niemoralni i chciwi są jego liderzy.

 http://www.youtube.com/watch?v=6v6fu2sBrmM

http://www.meritum.us/2010/07/20/goldman-sachs-spekuluje-cenami-zywnosci/

 Czy instrumenty pochodne będące podstawą szalejącej spekulacji na rynkach finansowych i rujnująca poszczególne kraje nie stworzyła żydowska finansjera?

Mam nieodparte wrażenie, że obecnie na świecie toczy się konflikt pomiędzy elitami prospołecznej lewicy żydowskiej a najbardziej wpływową i zamożną żydowską elitą. Ta pierwsza grupa nie tylko rozumie pojęcie sprawiedliwości społecznej czy dobra wspólnego, ale też posiada najlepszą wiedzę na temat neoliberalizmu stworzonego przez Miltona Friedmana – zagorzałego wyznawcy panowania żydowskiej elity bogaczy na świecie.

Analizując wypowiedzi Balcerowicza czy Tuska, nie mam, co tego żadnej wątpliwości, że niektórzy Żydzi są prawdziwymi mistrzami w tworzeniu pokrętnej nowomowy opartej na kulcie egoizmu!

Co gorsza syjonistycznej kulturze nie tylko podporządkowany został handel, ale też i prawodawstwo. Dlatego też aferzyści mogą czuć się w tym kraju całkowicie bezkarni. Najlepszym przykładem jest uniewinnienie Beaty Sawickiej od zarzutu korupcji, chociaż przecież przyjęła pieniądze. Tak, więc w myśl wyroku sądu jej działanie było moralnie naganne, ale też i zgodne z prawem. Prawem polskim czy może prawem Sanhedrynu- chciałbym zapytać?

 Tak jak nie można wszystkich Żydów uznać za ludzi chciwych, tak też trzeba uznać, że członkowie tego narodu najbardziej ze wszystkich dążą do posiadania władzy w sferze ekonomicznej, politycznej czy kulturowej.

Trudno mi powiedzieć czy z przykazań Talmudu bierze się przekonanie niektórych żydów o tym, że jako naród wybrany mogą panować nad innymi narodami, czy też syjoniści żydowscy przykazania Talmudu wykorzystują do swoich własnych ekonomicznych celów. Jednak postępują dokładnie tak z innymi narodami jak w Talmudzie jest napisane.

Żydzi są od dziecka indoktrynowani przez swoich liderów by działać instynktownie, jako zespół by przejąć każdą kampanię, firmę czy organizację i właśnie, dlatego są tak skuteczni w przejmowaniu władzy nad innymi narodami. Najlepszym tego przykładem jest wymieniany przeze mnie już wcześniej żydowski bank Goldman Sachs- prawdziwy finansowy władca świata.

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale