inskrypcje
W poszukiwaniu woli mocy...
6 obserwujących
208 notek
25k odsłon
67 odsłon

(162) Rozpoczął się nowy sezon operowy... Prawdopodobnie będzie bardzo gorący

Wykop Skomentuj3

Prof. Marcin Król w jednym z wywiadów dla GW stwierdził m.in. „Polska jest krajem brutalnych i głębokich różnic. Żadne analizy, opisy lub wezwania nie sprawiły, żeby jakakolwiek władza jasno dostrzegła ogrom polskiej biedy, rozmiary oszustwa politycznego i gospodarczego, a następnie próbowała podjąć te problemy.”. 

Miast skupienia się na rozwiązywaniu, czy znaczącym ograniczeniu skali dezintegracji i biedy w Polsce, władza wespół z mediami gra na emocjach Polaków odwracając ich uwagę od tego, co być może już jutro czeka tego i owego za rogiem, za którym stoi przebrany za polskiego (?) polityka bandyta, który jak wiadomo po to tam stoi, by Polaka złupić.

Zwierzaki, zwalnianie z odpowiedzialności władzy, która chce uniknąć odpowiedzialności za bezprawne działania bez podstawy prawnej, do czego nie mała prawa, oddawanie przez wodza „zaprzyjaźnionym” USA i wojskom amerykańskim znaczącej części polskiej suwerenności, za co sobie „przyjaciele” wcale niemało żądają (na marginesie należałoby zauważyć, że prawdopodobnie żadne państwo nie zapłaciło USA większej kwoty za f-35), a nade wszystko niewyobrażalne zadłużanie Polski i Polaków, to są prawdopodobnie pierwsze takty uwertury do opery, jaką wystawią Polakom ich(?) władze.


Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale