Dariusz Salamon
Jeśli nie należysz do Chrystusa to gdzie należysz? Nigdzie ? Bynajmniej....
8 obserwujących
271 notek
700k odsłon
151 odsłon

Bóg Pozwolił zabijać i zjadać zwierzęta, zwróć Uwagę, że... Bez Krwi!

Wykop Skomentuj11

Bóg pozwolił zabijać i zjadać zwierzęta, tutaj nie ma żadnej wątpliwości, tak samo jak nie ma żadnej wątpliwości, że w Starym Przymierzu, które zawarł z Narodem Wybranym a którego pośrednikiem był Mojżesz zabronił spożywania krwi, było to bardzo ważne przykazanie, co ciekawe ludzie zazwyczaj słyszeli o 10 Przykazaniach, ale nie wielu z nich wie, że Bóg nadał Izraelitom jeszcze ponad 500 innych przykazań w tym bardzo ważny nakaz, by nie spożywali krwi a zwierzęta miały być bardzo dokładnie pozbawiane krwi zamiast zostały zjedzone.

Jak ktoś chce to przytoczę konkretne wersety, w każdym bądź razie krew w oczach Boga była święta i nikt nie mógł jej spożywać, czy to dotyczy także naśladowców Jezusa Pomazańca, który zawarł Nowe Przymierze ?

Oczywiście, apostołowie zdecydowanie nakazali zachować ten nakaz, jak czytamy w Dziejach Apostolskich 15:28-29 -

"Postanowiliśmy bowiem, Duch Święty i my nie nakładać na was innego ciężaru oprócz rzeczy KONIECZNYCH - abyście powstrzymywali się od KRWI, i od prostytucji - cytuję z pamięci, ale z pewnością takie nakazy tam znajdziesz - sam sobie zobacz i wiedz, że katolicyzm uznaje owo wydarzenie za pierwszy sobór - Jerozolimski... A czy WAM - swoim wiernym - nakazuje stronić od krwi??

W każdym bądź razie człowiek może jeść zwierzęta oby bez krwi - tak to wygląda od strony Biblii - Boga Jedynego  - Jahwe.

Niebawem i w tym temacie Jego Syn SYN zaprowadzi pełen porządek na ziemi.

Cierpliwości.

Wykop Skomentuj11
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale