Eurowzja Junior. Reprezentantka Ukrainy rzuciła rękawice Polce

YouTube
YouTube
Eurowizja Junior odbędzie się dokładnie za tydzień. Nasz kraj będzie reprezentowała uzdolniona Sara James, które talent został zauważony w programie The Voice Kids. Mówi się, że Polska jest faworytem, chociaż Ukraina też wystawiła mocną kandydatkę.

Reprezentantka Ukrainy w Eurowizji Junior 2021 Olena Usenko pokazała jednak, że Polska może mieć spory problem, by po raz trzeci z rzędu zwyciężyć w konkursie.

Eurowizja Junior: Ukrainka rzuciła Polce wyzwanie

Konkurs Eurowizji Junior 2021 odbędzie się już za tydzień. Polskę będzie reprezentować Sara James, która zachwyciła jury The Voice Kids. W Paryżu wykona piosenkę "Somebody", która... spodobała się również reprezentantce Ukrainy - Olenie Usenko, która nagrała jej cover.

Młoda Ukrainka może być sporym zagrożeniem dla Sary, ponieważ mówi się, że obok Sary James ma najmocniejszy głos w całej dziecięcej Eurwizji. Która z nich lepiej wykonuje utwór "Somebody"?

[Dalsza część artykułu pod materiałami wideo]

Wykonanie Sary James:

A tak śpiewa Olena Usenko:

Kim jest Sara Egwu-James?

Talent Sary Egwu-James został zauważony w programie The Voice Kids. 13-latka była objawieniem 4. edycji show. Pod opieką Barona i Tomsona nastolatka doszła do finału i wygrała tę edycję muzycznego programu. Jej fani są zdania, że jej głos równa się głosowi Whitney Houston, co można zresztą porównać, ponieważ Sara James wykonała piosenkę wielkiej gwiazdy.

Rzeczywiście podobnie brzmi?

WP

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura