174 obserwujących
2278 notek
5279k odsłon
1019 odsłon

Wiem, że boicie się prawdy, ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich Janem Pawłem II

Wykop Skomentuj46

Źródło inspiracji autora notki, - vide: https://www.youtube.com/watch?v=qND2I9LYLyg 

A teraz do rzeczy.

Portal internetowy Salon24 news – vide: https://www.salon24.pl/newsroom/1094816,zaskakujaca-opinia-czarnka-o-europie-doszlismy-do-gorszego-poziomu-niz-zwiazek-radziecki-i-komunizm informuje:

Przemysław Czarnek powiedział, że obecna wizja Unii Europejskiej jest obrazem "cywilizacji śmierci". W ocenie ministra nauki i edukacji "doszliśmy w Europie do poziomu gorszego, niż Związek Radziecki i komunizm. Na antenie TVP info minister Przemysław Czarnek był pytany, gdzie w prawnych przepisach wspólnot znajduje się zapis mówiący, że można warunkować wypłacanie pieniędzy unijnych - z przestrzeganiem bądź nie - praworządności przez unijnych urzędników. Szef resortu edukacji powiedział, że obecna wizja Unii Europejskiej jest obrazem "cywilizacji śmierci", przed którym przestrzegał przez cały swój pontyfikat papież Jan Paweł II…

Mój komentarz:

Patrz tytuł notki.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego kraju)

Post Scriptum

Stali czytelnicy mojego blogu wiedzą, że w mojej blogerskiej publicystyce stosuję często metodę prowokowania u czytelnika "zagotowania się" jego emocji. I taki właśnie trick zastosowałem pisząc niniejszą notkę. Zapewne zapytacie mnie Państwo teraz w jakim celu stosuję takie tricki. Otóż stosuję je z tej przyczyny, żeby zmusić czytelnika do myślenia. Szczególnie czytelnika zaślepionego politycznie. I udało mi się w przypadku niniejszej notki, o czym świadczy dużo mniejsza niż zwykle ilość dodanych komentarzy autorstwa pisowców. Bo jeśli ci pisowcy, którzy regularnie na mnie pluli za krytykowanie PiS-u, po tym, co im wytknąłem w tytule notki, - tym razem zamilkli, to znaczy, że udało mi się ich zmusić do zastanowienia się nad tym, że być może bloger @Echo24 ma jednak trochę racji. Ale ambicja im nie pozwala na podzielenie moich poglądów, więc milczą.

Dlaczego milczą?

Bo pod słowa wypowiedziane przez Jarosława Kaczyńskiego broniące jego bliźniaczego brata Lecha, - podstawiłem celowo autorytet Jana Pawła II, który jest autorytetem niepodważalnym dla pisowskich ortodoksów. I udało mi się, bo zapędzeni w kozi róg, - zamilkli.

Zaś musicie Państwo także przyznać, że patrząc na ilość wycelowanych we mnie czerwonych łapek z kciukiem skierowanym w ku dołowi widać, iż moja strategia doprowadzania pisowskiego czytelnika do temperatury wrzenia odnosi oszałamiający sukces.
Wykop Skomentuj46
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości