179 obserwujących
2313 notek
5323k odsłony
  961   0

Taki Pałac, jaki Prezydent

UWAGA! Trudny przekaz, tylko dla kumatych!

A teraz do rzeczy.

Portal internetowy Salon24 news – vide: https://www.salon24.pl/newsroom/1107934,glosny-wywiad-z-prezydentem-andrzejem-duda-policja-dzialala-dobrze-nikt-nie-umarl  informuje:

Głośny wywiad z prezydentem Andrzejem Dudą. "Policja działała dobrze, nikt nie umarł". Andrzej Duda tłumaczył w TVN24, dlaczego zwlekał z gratulacjami dla Joe Bidena, co uważa o przenoszonych prokuratorach i jak ocenia działania policji na protestach kobiet. - Policja wykonuje swoją pracę profesjonalnie, nie ma u nas przypadków, by ktoś zginął - stwierdził prezydent. Prezydent odpowiadał też na pytania o prokuratorów, którzy krytykują od lat ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę, a decyzją przełożonych zostali oddelegowani o kilkaset kilometrów od swoich jednostek. Doradził, by śledczy zmienili pracę, jeśli nie funkcjonują w komfortowych warunkach. Zastrzegł, że hierarchiczność prokuratury nie jest czymś niezwykłym. - Proszę też pamiętać o tym, że każdy ma wolność wyboru zawodu. Akurat w zawodach prawniczych jest tak, że zawód prawniczy zawsze można sobie zmienić. Będąc prokuratorem, można przejść do innego zawodu prawniczego - mówił. - Jeżeli państwu prokuratorom jest tak źle, bo rozumiem, że narzekają, że jest im bardzo źle, to ja tutaj problemu nie widzę. Niekoniecznie trzeba w zawodzie prawniczym państwowym pracować, można być adwokatem, radcą prawnym albo notariuszem - wyliczał Andrzej Duda. Jego słowa wywołały oburzenie wśród niektórych prokuratorów…

Mój komentarz:

Patrz zdjęcia, którymi zilustrowałem notkę.

Krzysztof Pasierbiewicz (em. nauczyciel akademicki oraz niezależny bloger oddany prawdzie i sprawom ważnym dla naszego państwa)

Zobacz galerię zdjęć:

Lubię to! Skomentuj55 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka