0 obserwujących
101 notek
51k odsłon
  350   0

PIS jest "za" czy "przeciw"?

7 lipca pod sejmem - Piotr Szelągowski
7 lipca pod sejmem - Piotr Szelągowski

To jest pytanie, które mnie osobiście nurtuje od lat . I nie tylko mnie. Co więcej; kiedy rozmawiam z politykami PIS - niby jest "ok". "Tak rozumiemy, działamy, robimy co możemy".

Kiedy dochodzi do konkretów - wtopa. Totalna. 

O co tutaj chodzi? O zwody? O kombinowanie? O manewrowanie? W imię czego? Poprawności politycznej? I to czyjej?

Bo nie polskiej, nawet nie do końca europejskiej - przecież Europa jest przeciw nacjonalizmowi, wszelkiego rodzaju szowinizmom, nazizmowi, hitleryzmowi, stalinizmowi itp. 

Czy politycy PIS są tak zaślepieni że nie widzą jaką krzywdę robią polskiemu społeczeństwu? Mówi się już o 10 milionach Ukraińców w Polsce. Na Ukrainie wyją z zachwytem że jest ponad 3 miliony. W Polsce zaniża się to do miliona. 

Czym to grozi? Wiadomo czym: dominacją. KOLONIZACJĄ Polski. Co więcej; niezauważalną.

Będziemy mieli co do powiedzenia? Przy tak dużej mniejszości narodowej?

Pierwszym stopniem jest zagwarantowanie "wyznawania" ich "bohaterów". I zdaje się że PIS bardzo pomaga im w tej materii opóźniając, budując zwłokę w uznaniu tychże "bohaterów" w Polsce jako zbrodniarzy, a ich "wyznawców" jako: "persona non grata".

Nie udaje się im to jednak i nie bedzie udawało. To już setki tysięcy Polaków wiedzą i widzą ich obłudę. NIe wiem czy celową czy przypadkową - ale tak to zachowanie jest rozpoznawalne i określane takim mianem.

Jeżlei PIS chce dalej grać patriotyzmem musi stać sie PRAWDZIWIE PATRIOTYCZNY.

Poniżej całość materiału z mojego blogu, opisująca wydarzenia z 7-go lipca pod sejmem ilustrowane fotografiami i krótkimi filmikami, a takze relacją z konferencji w sejmie 

[Całość materiału na:http://bezprzesady.com/aktualnosci/w-sejmie-i-pod-sejmem-7-go-lipca ]

Konferencja prasowa - 11 lipca Narodowym Dniem Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez OUN-UPA - Przed manifestacją sala im. Ignacego Daszyńskiego (nr 101, bud. C-D)
Kukiz'15 - Biuro Prasowe Klubu Wojciech Bakun (Kukiz'15) 
Link:http://www.sejm.gov.pl/sejm8.nsf/transKonf.xsp?rok=2016&month=07#4412B2CA25B95EFCC1257FE90030680D 

Na gorąco tuż po powrocie z pod sejmu. Galeria fotografii, a także informacja o wygwizdaniu PIS-owskich senatorów na pikiecie.
TO jest efekt polityki tej partii, polityki lawirowania i bliżej nieokreślonego "kombinowania" w temacie jakże patriotycznym (a więc objętym szczególnym zainteresowaniem PIS). Kiedy przedstawiciele tej partii zrozumieją, że tu nie ma już miejsca na kompromisy w sprawie walki o Prawdę?
Czy zdają sobie sprawę, że za przyczyną takiego działania tracą właśnie dziesiątki tysięcy głosów w przyszłych wyborach?
I że te, które stracili w minionych też procentują coraz większym brakiem zaufania?
Naród nie jest ślepy, Polska zalewana uchodźcami z Ukrainy (w większej części pro-banderowskimi) zaczyna się zmieniać. Czy pojawią się niepokoje społeczne?
Czy ktokolwiek dostrzeże zagrożenie?
Gdzie polityka poparcia dla własnego kraju, własnego narodu?

Komentarz z za oceanu, pisze polski patriota, który już wkrótce wróci do Ojczyzny:
(fragment listu -pisownia oryginalna)
...teraz chcialbym podzielic sie z Toba kilkoma refleksjami: nie mam najmniejszych watpliwosci co do okreslenia zrodni Wolynskiej zbrodnia przeciwko ludzkosci i sciganiem zbrodniarzy az do samego konca, zdecydowanym potepieniem zbrodniczych organizacji ukrainskich (OUN-UPA) wystepowaniu na forach miedzynarodowych: ONZ, UE, Organizacji Helsinskiej i gdzie tylko sie da, lacznie z zerwaniem stosunkow dyplomatycznych z Ukraina do czasu az nie zerwa z dotychczasowa praktyka honorowania ich jako bochaterow narodowych, potepia tych zbrodniarzy, zlikwiduja ich pomniki i powinni tak dlugo przepraszac Polakow az zostanie im wybaczone. Dziwie sie tylko ze na relacji z przemarszu i pogrzebu jest tylu mlodych Ukraincow. Uwazam ze Polska poprzez swoich przedstawicieli: MSZ, IPN, Rada Pamieci ..., jak rowniez organizacje pozarzadowe powinny wywierac presje na rzad Ukrainy, a temu pseudoministrowi zakazac wjazdu i przebywania na terenie Polski. Takie zachowania wrogow naszej ojczyzny wywoluja u mnie dosc niskie instynkty i najchetniej obrzucilbym starymi jajami tego pana. <strong>Mam nadzieje ze w koncu ktos w Polsce walnie piescia w stol</strong>. Ciekawi mnie tylko jak to jest z wizami czy kazdy z nich bez problemow takowe dostaje i czy np. polowa ludnosci ukrainskiej gdyby chciala przyjechac do Polski to tez by je otrzymala. A jak to jest z arabstwem ktore calymi tabunami wplywaja do UE to ni potrzebuja wiz? dziwne - prawda? Dosc o tym bo sie zapisze na smierc,..."

Polacy z daleka dostrzegają problemy, których u nas nie dostrzegają (?) politycy PIS?

Jeszcze jeden króki wpis z wypowiedziami z pod sejmu:

http://bezprzesady.com/aktualnosci/agent-kremla

 

 

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale