0 obserwujących
823 notki
451k odsłon
  396   0

PiS = USA, idziemy do Wielkiej Polski.

Trwa III Wojna Światowa, oczywiście jest to jej wstępna faza i w żaden sposób nie przypomina tej  z poprzedniej historii,( niestety, dla wielbicieli jaruzelskich seriali - rudy 102 to gender i mu nie staje na wspólczesnym polu walki). 

Wszyscy którzy mnie znają wiedzą, że nie ględzę, tylko wykładam prosto i krótko, tak więc harmonogram i wizje na przyszłość.

Pierwsza była Gruzja, to taka swego rodzaju "Prowokacja Gliwicka", następnie Mirosławiec, to taki mały "Anschluss Austrii". Westerplatte to  " Smoleńsk", tu już mamy do czynienia z regularną wojną. Kolejny etap agresji to Ukraina, całe szczęście "Wujek Sam" zmądrzał i nie poszedł tą drogą, drogą lewackich gnoi i zawrócił, Europa i Polska uratowane, a było tak blisko, już Makrela z Putrelem dzielili Europę. Dzieki Ci 
Ameryko.

Jeśli ktoś się zastanawia skąd taśmy, skąd uwalenie moskiewskich pachołków i położenie im szlabanu na Sejm, skąd prawdziwy prezydent, skąd ten nagły zwrot? To informuje, USA jest w nas, Polska dostała "zieloną kartę", czyli kurs na umocnienie i wstanie z kolan. Wsiekłość pani. seniority Makreli i seniora, mistera Putelera jest żałośnie śmieszna, nic już nie mogą. Taki żart, to, a miało być .....

 

PS. W przyszłym tygodniu ciąg dalszy taśm, tym razem w roli głownej zastępca Frau Merkel, znany rusofil, zdrobniale Zygmunt i Herr Kohler und mister Holding, czyli  dr Jan w roli głównej. Będzie się działo, kręcioła i jazda bez trzymanki. Panie Herr Tusk, śmieszni jesteście w tej organizacji " W", juz wkrótce będziecie wychodzic z tego brukselskiego bunkra z uniesionymi rękami, to też taki żart, wyszedł on.

PS 2. Polecam swoje usługi analityczne, w słusznej sprawie porad udzielam całkowicie gratis. Wszystkiego dobrego Polakom.

 

 

Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale