0 obserwujących
823 notki
451k odsłon
  408   0

Idący na śmierć! Wojna będzie, ona już jest. Poradnik.

Zacznę jak zwykle od końca, czyli od początku, będzie wojna, i będzie wielki krach, czyli reset systemu, albo jak kto woli armagedon ekonomiczny. Jedno i drugie juź trwa, wobec tego naturalnie nasuwa sie dramatyczne pytanie,  jak i czy w ogóle możemy się zabezpieczyc przed skutkami nadchodzącego kataklizmu? Tak jak w tytule napisano to jest poradnik, ale wobec tego, że nie czerpię żadnych profitów z tytułu ostrzegania moich rodaków, proszę to traktować jako ciekawostkę, a nie rekomendację :) Zresztą na końcu poradnika będzie stosowny zapis.

- Kupuj i trzymaj tylko $

- złoto i srebro będzie dobre do inwestycji przy cenie ok 800$ za uncję - na chwilę obecną wywal

- Rosja rozbiory, Niemcy rozbicie na północ i południe, czyli powrót do czasów przed chamem i polakożercą Bismarkiem,

- UE rozpad, lewackie bydło nie nadaje się  do rządzenia. To są pasożyty, lenie i zwyczjne durnie, paszoł won sprzatać ulice, a nie decydowac o losach świata..

- Likwidacja GW, najlepsza wiadomość dla całej Polski

- MY mamy Jarosława Kaczyńskiego i Antoniego Macierewicza, a cała reszta, co ma? To sie nie nadaje do komentarza, Polacy, bądźmy dumni, za kilka lat to my bedziemy decydowali o losach Europy.

- 5 -7 lat tyle trzeba czasu żeby Polska stała sie znowu koroną Europy

 powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy. Zgodnie z powyższym autor, nie ponoszi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie niniejszych komentarzy.

Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale