185 obserwujących
2007 notek
3358k odsłon
3773 odsłony

Przegrał choć wygrał. Czy ktoś umie to wyjaśnić ?

Wykop Skomentuj257

image

Szanowni Czytelnicy, kupa serducha. Witam krótko i w stylu wojskowym, bo czasu mało, a spraw - przede mną - do załatwienia wiele. Nie masz w życiu przyjemniejszej rzeczy, niż obudzić się w kraju rodzinnym i stwierdzić, że od wczoraj w naszym życiu nie zaszły żadne drastyczne zmiany. No wprost kupa serducha i wielkie dzięki za wszystko biało - czerwona Polsko. Nie ma nic przyjemniejszego niż obłożyć się gazetami opiniotwórczymi i mieć radość niekłamaną, czytając wynurzenia profesorskich miedzianych czół, ekspertów, analityków, statystyków, autorytetów, znawców społecznych zachowań, konstytucjonalistów i całej reszty erudyto - celebrytów  z branż wszelakich. Czytam, czytam, czytam... i nic z tego nie rozumiem. 

Wołają do mnie tytuły : Przegrał choć wygrał. Oto moralny zwycięzca. Wielki zwycięzca. Dudzie spada, Trzaskowskiemu rośnie. Nie roztrwońmy tego zwycięstwa. 10.018.223 to nasz kapitał. Zwycięstwo w 10 województwach. Duda zmasakrowany w gminie Kaszlewo. Kostrzyń, skala porażki niewyobrażalna. Bogate i wykształcone gminy mówią Dudzie. Stop ! Mieszkańcy Krynicy nie chcą przekopu. Elbląg też nie. Kto weźmie teraz ten przekop ? Gmina Ustrzyki Dolne ? Kłodawa 73 % RT - 27 % AD. Warszawo dziękujemy. Nie zawiodłaś...tylko ta patologia 500+ z Ząbkowskiej murem za Dudą. Trzaskowski " goni " Dudę. W Blachowni zwycięża Trzaskowski. Powiat Lębork murem za Trzaskowskim. Trzaskowski Rafał Kazimierz : Kazimierz Dolny - zwycięstwo Dudy Andrzeja Sebastiana. No dobrze, że choć tu na otarcie łez. Gdańsk nokaut - 71 : 29. 

Dość : ja już nic z tego nie rozumiem. Dlaczego przegrał choć wygrał. Czy ktoś na stałe mieszkający w Polsce mógłby mi to w detalach wyjaśnić. Muszę zrozumieć ten fenomen. 

Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo. 

Józef Piłsudski

Po raz kolejny nie ulegliśmy medialanej barbarii. Dziękuję Polsko. 

imageWykop Skomentuj257
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka