Siukum Balala Siukum Balala
936
BLOG

Special Edition. Foto - blog dla Michała Jaworskiego

Siukum Balala Siukum Balala Fotografia Obserwuj temat Obserwuj notkę 56

Wychodząc naprzeciw salonowym oglądaczom - nie mam tu oczywiście na myśli voyerystów oglądających w stopklatce konferencję ministra Kamińskiego - uruchamiam równolegle foto - blog. Bez tekstu. 

Z głosów płynących od czytelników wynika, że nie wszyscy czytają publikowane teksty, nie wszyscy je rozumieją ( kumają/ copyright bloger echo24 ) a jeszcze inni wolą cieszyć oko ( nie mylić z okopress i krową, zwaną koniem ) kolorowymi, cukierkowymi zdjęciami. Z myślą o nich raz w tygodniu będzie publikowana na tym blogu foto - notka. 

Jako cywilizacja zakreślamy koło, wracamy do obrazków, do piktogramów. Język mówiony i pisany zanika, liczy się obrazek, emotikon, czy ciąg symboli w rodzaju :) ;) (: :D :] 

Normalne prawo kosmosu. Cykliczność. Najpierw było coś nieskończenie  małego, potem Big Bang, którego energia napędza nasz świat do momentu w którym wszystko zacznie wracać do nieskończenie małego punktu. Pismo podlega tym samym regułom. Najpierw było słowo, potem było graficzne wyobrażenie słowa - piktogram. Potem sprawy się skomplikowały, pojawił się Homer, Ajschylos, Petrarka, Boccacio, Szekspir, Jan Kochanowski, Krzysztof Pasierbiewicz i wielu, wielu innych. Było co czytać. Dziś ten cykl się zamknął. 

Dziś mamy obrazki. Zapraszam na foto - bloga. 

Wczorajszy zapis aparatem Zorki 5. Shopping w kraju dotkniętym kryzysem Brexitu. We wtorek lecę do Polski, więc jakieś gifty należało kupić. 

Michał napisz na PW jak Ci się podoba i czy o to ci chodzi ? Bo mogę wrzucić inne zdjęcia. Tylko please, nie proś o psa z Białorusi. Bo mam zdjęcia, ale nie takie jakimi dysponuje minister Kamiński. Nie wkręcaj mnie. Please. 


image


image


image


image


image


image


image


image


image

Michał zachowaj spokój. Wiem, że lekko nie jest. W ostatnim komencie napisałeś " żona się opiera " 

Bądź dzielny. Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura