Smok Eustachy Smok Eustachy
1008
BLOG

Po Marszu Niepodległości i Chersoniu

Smok Eustachy Smok Eustachy Marsz Niepodległości Obserwuj temat Obserwuj notkę 35

Narodowcy podzielili się wyraźnie na dwa obozy: prorosyjski i propisoski. Prorosyjski urządził sobie marsz we Wrocławiu a propisoski w Warszawie. Marsz Niepodległości był imprezą na którą przychodzili głównie pisowcy, bo nie mieli nic innego. W tym roku Marsz przeszedł nie niepokojony i okazał się sporym sukcesem. Ale tu mamy pokazany sposób w jaki traktujemy sukces: od razu rozłam i zadyma. Dobrze się to nie skończy bo Winnicki chce wykolegować Bąkiewicza ze stowarzyszenia i zobaczycie że się to skończy źle. 
W drugim członie Konfederacji mamy nowego prezesa partii KORWIN, który nie jest Korwinem. A gdzie ideały monarchistycznego dziedziczenia? Potomek Korwina powinien zostać nowym Korwinem a nie jakiś Sławomir Mentzen, który odcina się od Putina. Po rozbiorach, zaborach, rzezi woli, po Hurko i Apuchtinie, po 1920 roku, po sowieckiej okupacji można liczyć u nas na znikomy promoskiewski elektorat, który skupiał Korwin. Próba otwarcia się na szerszy elektorat nie przyniesie tu efektu.

II

W Saloniku Ziemkiewicza już otwarcie wieszczą kolejną kapitulację PiS przed Unią Europejską. Wcześniej mówili o tym już, np. Ziemkiewicz z Lisickim w Do Rzeczy. Snują dywagacje, że przyczyną jest walka frakcyjna wewnątrz, czyli próba pozbycia się Ziobry z rządu. Przy czym red. Łukasz Warzecha ma tu trochę racji pisząc na Tłiterze w sensie, że nie zdają sobie sprawy kaczyści z tego, na co się godzą i co podpisują. Jest plan podany przez CEP Saryusza-Wolskiego działań, jakie możemy podjąć ale nic do nich nie dociera:

https://www.tvp.info/64401899/jacek-saryusz-wolski-proponuje-7-stanowczych-dzialan-wobec-unii-europejskiej

image

O widzę że dał mi bana, chyba za krytykę Parysa. A co mi tam. W każdym bądź razie są to jakieś postulaty. Kwękali mi tu o działaniach komcionauci. To macie. Prawdopodobnie (tj na pewno) istnieje w PiSie frakcja proeuropejska, która jest za redukcja CO2, za likwidacja samochodów, mięsa i wszystkiego. Z drugiej strony jest Patryk Jaki. Pisowce faktycznie chyba myślą, że to wszystko przez opozycję która okłamuje Unię Europejską. A jak oni wytłumaczą to Unia zmieni zdanie bo to mili ludzie są, nasi przyjaciele. To gangsterka najgorsza kufnia jest. 

III

Wracam zatem do Parysa. Widać bowiem wyraźnie dlaczego Bartosiak jest nielubiany przez pisowców. Popatrzcie sobie na ten materiał:

https://youtu.be/vqWsZKj2dhk


Jest on pełen konkretów i dywagacji opisujących rzeczywistość w odróżnieniu od wynurzeń Parysa, które są przedstawicielami myślenia pisoskiego. A jak się im prawdę powie to ban. Jeśli ktoś uważa Powstanie Styczniowe czy Powstanie Warszawskie za sukces to teraz dla niego mamy klęskę: Warszawa niezniszczona, wywózek na Sybir nie ma, klęski nie ma. Działamy skutecznie jako druga linia wsparcia. No nie może tak być. Jak dla kogoś klęska jest zwycięstwem to zwycięstwo jest klęską i daleko na takim myśleniu nie zajedziemy. Ja jestem za odniesieniem przez nas tryumfu w sensie klasycznym a nie pisoskim.

Bartosiak opisuje uwarunkowania USA, które może nie być zainteresowane kompletną klęską Rosji. Postuluje naszą niezależność, żeby Amerykanie nie mogli nam jednym telefonem kazać kończyć.

IV

W sferze międzynarodowej bardziej od traktatów i porozumień liczy się wola ich wykonania i wola ich dotrzymania. I siła którą można wymusić to dotrzymanie. Unia Europejska dobrze wie że nie kieruje się traktatami. Jesteśmy w takiej sytuacji jakby napadło kogoś 3 gości z bejsbolami, o czym pisałem. I jeśli zgodzimy się na nieprzestrzeganie traktatów to przepadło. Zgodę taką PiS wyraził i jego zwolennicy nie tłumaczą tych zagadnień. A tłumaczyłem o co chodzi z tą fałszywą flagą. Obecnie natomiast faktycznie zwalczamy czynnie niemieckie zwierzchnictwo nad Europą czyli imperializm niemiecki. Wywracamy układ Niemiecko-Rosyjski. PO jest zaś wraz z innymi totalnymi za imperium niemieckim. Niemcy dostały zgodę na 200 000 000 000 pomocy publicznej. Dwieście miliardów to jest? Zera mi się nie pozajączkowały? Przed 2004 rokiem wskazywałem, że nas robią w trąbę. Że te wszystkie warunki akcesji są warunkowe i do każdego trzeba dopisać „dopóki jest to na rękę Niemcom”

Niemcy się kierują interesem niemieckim, Rosja interesem rosyjskim, USA interesem amerykańskim, Chiny – chińskim. Tylko my się nie kierujemy interesem polskim. Wszechświatową Harmonią Moralną się kierujemy.

A zauważyliście, że Prezydent Duda dzwonił do Teheranu, do Iranu dzwonił i Iran się wycofał z rakiet i dronów dla sowietów?

PS: Bardzo mi się podoba plakat Marszu niepodległości. A tu linki do tiktoków z wojny:

https://www.cda.pl/video/1243992631

https://www.cda.pl/video/1243993289


Kilka zdań wyjaśnienia: 1. Mam chwilowo dość kłapania bredni o niewyszkolonej załodze. 2. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Sasinie. 3. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Kaczafim wysyłającym brata. Kwestie te są omówione po wielokroć i obecnie wypisywanie pierdół na te tematy szczególnie przez trolle w stylu Chirla, etc etc musi być traktowane jako wrzutki. Będę kasował bez ostrzeżenia. 4. Zabanowanych odbanuję jak mi przyjdzie ochota. 5. Maskirowce mówimy nie ale nie banujemy, przynajmniej na razie. Szczególnie nie banujemy Piko bo z A-Temem kto wie? Jak jakiś troll chce dyskutować na w/w tematy to niech zrobi wpis u siebie.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka