Smok Eustachy Smok Eustachy
2269
BLOG

Z życia Lewicy. Gargamel i Gonciarz

Smok Eustachy Smok Eustachy Internet Obserwuj temat Obserwuj notkę 9

Czołowy thinktank Razemków Wojciech Orliński z komcionautyką wysmażył wpis o filmie „Zielona Granica”, gdzie daje przykład selektywnego postrzegania rzeczywistości. Ma wszystko wyłożone w moim wpisie, którego nie jest w stanie skomentować bo przekracza jego horyzonty. Bardziej wybitny lewicowy podcast Dwie Lewe Ręce natomiast próbuje coś tam wykoncypować w ramach swego paradygmatu:

https://youtu.be/BHjdeCHCI3g?si=hEMznV0cKQVLloR8

Oni to nawet jakąś różnicę zdań zapodają. Różne opinie mają. Orliński zaś niewiele miejsca poświęca filmowemu geniuszowi Holland, bo go nie ma. Z recenzji nieupolitycznionych wyłania się bowiem obraz marności filmowej, czego nie chcę nawet weryfikować. Przy okazji wdarła się nieścisłość: Ahmed który płynął 6 dni w lodowatej wodzie to nie był czasem Ibrahim? Przecież cała Polska to widziała. Widziała panią reporter która opowiadała o owym płynięciu. Ale nie ma jej w filmie ani tego płynięcia. Widzieliśmy różne filmy, np.:

https://twitter.com/wszewko/status/1460549655805235202

https://twitter.com/ClownWorld_/status/1708518996251738574

I też nie ma tego w filmie. A Otoka-Frąckiewicz nie był czasem na owym Podlasiu i nie opowiadał na swoim kanale przypadkiem? Wtedy kiedy się dało to był. Ale jego też nie ma w filmie. Sterczewski kica w filmie czy też go nie ma?

Jest za to młody Stuhr, który już jest stary i jego pyskówka. I jest zdziwienie, że skoro zwyzywał widzów to oni wyzywają film w odwecie. W ogóle wszelakie nawoływania do kultury wypowiedzi po tym występie są żenujące. Bo skoro zaczęli to znaczy że dopuszczają taką formę expresji werbalnej. A jak dopuszczają to nie mogą się skarżyć. Co innego gdyby Stuhr był negatywny i się skomentował, że w filmie jest tak samo popierniczony jak w realu. I od razu oceny tej produkcji by wzrosły.

Ale nawet Orliński coś tam z sensem wywodzi, że nie ma filmu który by pokazał, jak to wygląda na prawdę. Ale wiadomo dlaczego: ogólna niezborność PiS plus Gliński plus to, plus sio. Nawet owe 2 Lewe Ręce postulują pokazanie hordy 2000 atackersów atakujących przejście graniczne.

*

I za to ów podcast zostanie w tzw „Wolnej Polsce” rozstrzelany razem z Galopującym Majorem, znanym nam skądinąd. Nie ma bowiem nic gorszego niż symetryzm a Major przed wyborami zaczął łapać częściowy kontakt z rzeczywistością i opowiadać, że rozumie lewaków głosujących na PiS. Jest to potworna myślozbrodnia i Silni Razem już jadą na Tłitera. Czyli IKSa. (jest piosenka, nowy hymn portalu X: I’m The X: https://youtu.be/V05RRUVdcT4?si=ULeg9Qold_DS-ILh


). Ta teza może być niejasna dla szerokiego kręgu odbiorców. Przypominam że zaczęło się od kłamstw libków, że chcą obalić Kaczora. Tzn. trochę tam chcą, ale nie aż tak żeby prezydentem został Kosiniak-Hołownia, rządziłą koalicja PSL-Hołownia-Lewica a PO z Tuskiem, Trzaskowskim, Budką, Kołodziejczakiem, Myszką Agresorką, Kinią, Jachirą zostało wyautowane i nie weszło nigdzie. Takie odsunięcie Kaczora ich nie interesuje.

*

Dyskutowałem ostatnio na Discordzie z jednym człowiekiem, co najpierw się rzucał że niby bzdury piszę, że jaki wokizm etc.? Po czem się okaząlo, że nie wie co to są terfiary. To jak bez takiej wiedzy może wyrokować? No nie może. 

Przypominam, że opowiadanie moje o pominięciu transów w Zielonej Granicy to beka z totalnej narracji, przedstawiającej tłum byczków jako bobasy, dziewczynki z matkami. Taka jest dialektyczna definicja prawdy wg Orlińskiego. 


**

Dwaj jutubowi kapłani postępu, lewicy i wszelakiego feminizmu zostali zrzuceni z piedestału. Widzę, że waga tego wydarzenia jest niedoceniana przez osoby wierzące jeszcze w narracjotwórczą rolę telewizji. Tak o was mówię. Gonciarz miał milion tzw, subów (wyguglujcie sobie co to jest) i faktycznie takie zasięgi. Jak to zwykle bywa poszło o kobiety. Przy czym jeden pił a drugi ćpał. Gargamel, uzurpujący sobie rolę sumienia polskiego Jutuba jest przykładem mniej interesującym, bo pił. Nie wiecie zapewne (bo skąd) że żyli oni wbrew deklaracjom społeczno-ideowym które głosili. Skąd my to znamy? Gonciarz natomiast jest oskarżany o ćpanie, czemu nie zaprzecza. By się porobiło jakby się nie potwierdziły te oskarżenia. Lata temu natomiast tworzył kontent oglądalny, największą popularnością cieszyły się jego filmy z Japonii. Niemniej zbanował mnie na Fejsbuniu bo nie mógł znieść moich cennych uwag. I tu już powinny rozdzwonić się wam dzwonki ostrzegawcze. 

Z ekscesów tych jasno wynika postulat zakazu seksu pozamałżeńskiego. Albo przynajmniej podniesienia wieku zgody dla kobiet z 15 lat do 40 przynajmniej. Aby pokazać działające tu mechanizmy wniknijmy w zdegenerowane sfery lewicy:

Oskarżycielka Daria oskarża Gonciarza, którego filmy wywoływały komentarze, że jest na prochach. Je tego nie byłem w stanie zweryfikować bo nie mam wiedzy w tym zakresie, czyli jak wygląda koleś na prochach. W każdym razie ma ona konto na onlyfansach i tam do niej napisał z tego co widzę. To mógł być też Tinder, co rzuca cenne światło na jej późniejsze oczekiwania. Oskarża ona też czytając wypowiedź koleżanki. Nie wiem jak to jest bo mamy kilka kwestii wątpliwych:

1. On zagadał do niej widząc jej gołe zdjęcia z tego co widzę. Na tym Onlyfansie czy Tinderze. To czego się spodziewała po reakcjach na taki kątent? To są zasadniczo portale dla degeneratów więc co? 

2. Narkotyki. Czy ona się czasem nie przyznała do posiadania i zażywania narkotyków? To jest przestępstwo chyba? Nie wiem, czy muszą złapać kogoś z prochami aby go oskarżyć, czy wystarczą wyznania jego. Dlatego jest mowa o anonimowości rzekomej koleżanki. Mefedron jest zakazany u nas a co to jest kryształ to nie wiem. Jakby pozostali przy takich mianach potocznych to by się może wykręcili. Gonciarz oferował jej prochy, co stanowi dilerkę a ona go o nie prosiła, co stanowi podżeganie do przestępstwa dilerki chyba?

3. Bezwartościowe nagrania: ona wiedziała, że go nagrywa i go nie poinformowała, czyli on nie wiedział. Nie wezwała go też do nagrywania jej. Dodatkowo ewidentnie wrzuciła niewielkie fragmenty dłuższych nagrań, na których są zatem różności. Dodatkowo urządza teatr: wie, że nagrywa dlatego drze ryja, co nie jest niczym oryginalnym. Tu mamy sam dźwięk, nie ma obrazu. Nie wiadomo co się tam dzieje. ( https://www.facebook.com/RozwodKsiazka )

4. To Gonciarz ma niezdiagnozowane spektrum autyzmu czy ona? Ona. Czyj jest to problem zatem? No jej. Gonciarz miał ją diagnozować?

5. Już się zrobił klangor że 20 lat to młoda i naiwna. Nie. Jest cwana i wyrachowana. Poprzez portale dla degeneratów szukała sponsora. Narkotyki są drogie a Gonciarz miał kasę Dodatkowo jako osoba znana i autorytet i celebryta jutubowy podnosił jej pozycję społeczna (atencja!). Zapewniał jej zatem towar bez konieczności wykładania gotówki na niego. Gałę mogła mu robić zawsze i to ją nic nie kosztowało.Przypominam tez, że zgodnie ze standardami WHO 9 latek może uprawiać seks, nie może tylko być nakłanianym do niego. Sam musi chcieć. 

6. Jeśli uważacie, że 16-stka jest za młoda na uprawianie seksu bo jest naiwna i niepełnosprytna umysłowo to konsekwentnie podnieście postulat podwyższenia wieku zgody. W jakim wieku będzie już dostatecznie mało naiwna? 80? Podobnie kobiety powinny mieć zakaz poruszania się bez towarzystwa mężczyzny: ojca, brata, potem męża. Każda może mieć niezdiagnozowane spektrum co umożliwi jej wykorzystanie przez sprytnego z natury. Pasy cnoty obowiązkowe. 

Nie wiem jak to wszystko wygląda z punktu widzenia wartości lewicowych: czy oni przypadkiem nie uważają siedzenie na haju za pożądane? Poliamoria, polikryształ, poligamia? 

**

Przypadek Gargamela jest zdaje się o wiele bardziej trywialny: pił i nie chciał, żeby mu przyprawiała rogi. Ten z kolei nie chciał poligamii. Co za autorytety feminizmu. Feminiści. Ileż było gadania, że samiec twój wróg. A język, którym komentują tą sytuację jest znamienny: on ćpa, ona ma problem, ona była wykorzystywana bo se szukała sponsora i go znalazła. Etc. Jakieś cytata się przydadzą tutaj. Poszukam.

Gonciarz i Gargamel nie dziwią, bo to lewaki. Bezkrytyczne przyjmowanie wynurzeń onlyfansiar jest zaś typowe dla dzisiejszej ginocentrycznej (tak to się pisze?) rzeczywistości. Niektórzy komentatorzy przyjmują te wynurzenia krytycznie i tu będzie jeszcze większa zadyma. Przecież Gonciarz miał problem i ćpał razem z nią i mu odwalało po narkotykach. No ale to on był autorytetem niekwestionowanym a nie ona. Czemu nie zrobiła filmu o tym, jakim ona jest człowiekiem a po nim jedzie?

https://ekskursje.pl/2023/09/o-granicy/#comments


Udostępnij Udostępnij Lubię to! Skomentuj9 Obserwuj notkę

Kilka zdań wyjaśnienia: 1. Mam chwilowo dość kłapania bredni o niewyszkolonej załodze. 2. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Sasinie. 3. Mam chwilowo dość kłapania bredni o Kaczafim wysyłającym brata. Kwestie te są omówione po wielokroć i obecnie wypisywanie pierdół na te tematy szczególnie przez trolle w stylu Chirla, etc etc musi być traktowane jako wrzutki. Będę kasował bez ostrzeżenia. 4. Zabanowanych odbanuję jak mi przyjdzie ochota. 5. Maskirowce mówimy nie ale nie banujemy, przynajmniej na razie. Szczególnie nie banujemy Piko bo z A-Temem kto wie? Jak jakiś troll chce dyskutować na w/w tematy to niech zrobi wpis u siebie.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie