24 obserwujących
1482 notki
671k odsłon
  232   4

Manifestacja 11 listopada nielegalna rzecze sędzia z SO i SA

Konstytucja gwarantuje wolność zgromadzeń, ale co z tego, skoro syn TW Justyna, prezydent Warszawy Trzaskowski uważa inaczej.

Zaskarża decyzje wojewody a dyspozycyjni sędziowie ci sami, którzy donosili na Polskę, niczym ci, którzy po wojnie po duraczówkach skazywali patriotów, wydają wyroki po myśli tych, dla których patriotyzm jest tak jak kamień w bucie, czyli uwiera.

Taka mała dygresja, co by było gdyby jakiś sędzia zakazał marszu tęczowych, w którym często gęsto, obraża się katolików i profanuje symbole katolickie. Nie wolno obrażać symboli wiary ani katolickiej, ani, muzułmańskiej ani judaistycznej.

Ale wydaje się, że jest przyzwolenie niektórych sędziów na profanację symboli katolickich, bo nie słyszy się o skazaniu tych co je profanują, co innego gdyby ktoś sprofanował symbole żydowskie, to byłby antysemitom, a gdyby muzułmańskie, to muzułmanie sami by się rozliczyli z tymi, którzy profanują symbole muzułmańskie.

Oczywiście, gdyby jakiś sędzia chciał zabronić marszu tęczowych, to cała lewicowa prasa wyła by o zagrożeniu demokracji i ograniczeniu wolności, ale marsz z okazji Święta Narodowego Polski można przy pomocy dyspozycyjnych sędziów zabronić.

Moja percepcja nie jest w stanie ogarnąć takiej sytuacji, gdyby np. w święto narodowe Francji czy USA, jakiemuś sędziemu przyszłoby do głowy takie działanie.

Niestety antypaństwowy gen dzieci i wnuków tych, którzy przyjechali na ruskich czołgach, plus 45 lat komunizmu i prania mózgów zrobiło swoje.

Trzaskowski i niektórzy sędziowie wracają do „ sprawdzonych” w PRL praktyk, gdzie za wywieszenie flagi na 3-maja czy 11 listopada można było co najmniej trafić do kolegium. Ale jest pewien postęp, już za 3-maja się nie karze, ale świętowania 11 listopada można zabronić.

Dla obecnej władzy w W-wie wszystko co związane z patriotyzmem jest „faszyzmem”, co potwierdzają zmiany nazwy ulic polskich bohaterów, na „bohaterów” komunistycznych, które a jakże przyklepali „niezależni i apolityczni” chyba od patriotyzmu sędziowie z SA.

https://wpolityce.pl/polityka/571958-kim-jest-sedzia-ktory-zablokowal-dzis-marsz-niepodleglosci


Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka