23 obserwujących
1469 notek
668k odsłon
  79   0

Co lepsze? zmień pracę lub weź kredyt, czy podwyższ cenę lub zwolnij pracowników?

Geniusze PO

Rodzi się hamletowskie pytanie, co lepsze ? słowa Bronka do młodego człowieka niech siostra weźmie kredyt lub zmieni pracę taką receptę miał Komorowski w czasie kampanii prezydenckiej w maju 2015 r. inny polityk z tej samej stajni politycznej nijaki człowiek o imieniu Donald na ustawce z piekarzem w Kościanie notabene zwolennikiem PO, który dostał od rządu kilkaset tysięcy złoty pomocy, w rozmowie Donald rzecze: albo chleb będzie droższy, albo ludzie będą musieli stracić pracę.

Tak w ogóle to proniemiecka partia w Polsce nie ma dobrej passy, Borysław pojechał do Jaworzna by oskarżać PiS o to, że podwyżki cen mediów to wina rządu.

Na nieszczęście dla Borysława zjawili się tam związkowcy, którzy „wrzucili do pieca” Borysławowi i wytłumaczyli kto tak naprawdę odpowiada za zwyżkę cen mediów.

Z kolei w Mińsku Mazowieckim starsza pani pyta się Tuska dlaczego tak sprzyja Niemcom?

Tusk, postanowił „iść w lud” ale po słowach starszej pani i związkowców w Jaworznie widać, że Tuskowi i jego totunfackim wychodzi tylko wówczas, gdy są ustawki, albo Grabiec cenzoruje pytania, lub zaprzyjaźnieni dziennikarze zadają z góry ustalone pytania, gdyż tylko wówczas jest cacy.

Pewnikiem bojąc się niewygodnych pytań, Donald odwołał w Gminie Sokoły, notabene gminie, w której za rządów Tuska zlikwidowano bocznicę kolejową a obecny rząd ją przywrócił.

Tusk jak to Tusk skrewił i tyle było ze spotkania tłumacząc to tym, że przedsiębiorca, który miałby się spotkać z Tuskiem miałby mieć kłopoty, to takie pełowskie klituś bajduś.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-01-18/tusk-w-piekarni-w-koscianie-albo-chleb-bedzie-drozszy-albo-ludzie-beda-musieli-stracic-prace/

https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8333778,borys-budka-zwiazkowcy-energetyka.html

https://www.tysol.pl/a77688-video-Starsza-pani-ostro-do-Tuska-Dlaczego-pan-tak-sprzyja-Niemcom-Szef-PO-gesto-sie-tlumaczy

https://www.tvp.info/58073019/sokoly-dlaczego-tusk-odwolal-wizyte-wojt-przypomnial-decyzje-za-jego-rzadow


Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale