23 obserwujących
1469 notek
668k odsłon
  148   2

Czy PO miało coś wspólnego z zabójstwem Adamowicza?

Adamowicz

W ubiegłym tygodniu minęła 3 rocznica tragicznej śmierci P. Adamowicza. Żal człowieka, ale PO, które deprecjonowało Adamowicza, próbuje go zrobić świętym.

Przypomnę, że CBA już w 2013 r wszczęło śledztwo w sprawie oświadczeń majątkowych Adamowicza, tak że już swoi ( PO) miało zastrzeżenia do jego majątku, a opowieści, że dziadek przywiózł z robót w Niemczech walizkę pieniędzy, ta takie bajki „ z mchu i paproci”.

Nie każdy może mieć 8 mieszkań w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach w Gdańsku, czy 36 kont, ale Adamowicz miał.

Ci sami ludzie, którzy mówili : Jak np. młody Wałęsa do Adamowicza „Jesteś elementem niszczącym”, Neumann , Adamowicz gość ,który ma absolutnie mega twarde rzeczy, które mogłyby go wyprowadzić w kajdankach." , słowa Staśka Lubnauera i innych deprecjonowały Adamowicza w sposób wyjątkowo perfidny za to , że kandydował na prezydenta Gdańska m. inn. przeciwko kandydatowi PO Wałęsie.

Radni PO którzy popierali Adamowicza zostali zawieszeni, przez PO tak to było przed wyborami.

Do chóru atakujących dołączyły media te co zawsze popierają i popierały PO w więc: GW, Onet, WSI 24, Super Express, Newsweek i wiele innych.

Teraz te same środowiska próbują z niego zrobić świętego.

Po śmierci Adamowicza PO próbowało oskarżyć TVP, że zabójca oglądając tę stację zainspirował się i podjął decyzję o zabójstwie, gdy okazało się że w areszcie w którym przebywał sprawca morderstwa nie było w ogóle TVP, sprawa momentalnie ucichła.

Łacińska sentencja mówi „Cui bono” co znaczy , kto skorzystał na śmierci Pawła Adamowicza? Odpowiedź wydaje się jasna, miało skorzystać PO, gdyby wierzyć w teorie spiskowe, to być może PO stało za zabójstwem Adamowicza, a za pomocnictwo powinien być oskarżony, pajac w czerwonych spodniach, który nie zabezpieczył odpowiednio imprezy.

PO ma skłonności do robienia bohaterów z ludzi, którzy de facto nimi nie byli, jak próbuje się to robić z de facto łamistrajkiem Krzywonos w kontrze do śp. Anny Walentynowicz.

Wałęsa miał swoje zasługi, ale ciemne strony jego współpracy z SB się ukrywa, Nobel dla Wałęsy był de facto Noblem dla całego ruchu Solidarność.

https://wpolityce.pl/polityka/169276-prokuratura-wszczela-sledztwo-w-sprawie-pawla-adamowicza(link is external)

https://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/gdansk-wojna-w-po-zawieszono-radnych-ktorzy-poparli-pawla-adamowicza/5qxjss2(link is external)

https://deon.pl/swiat/wiadomosci-z-polski/klamstwa-krzywonos-o-annie-walentynowicz,248028(link is external)

 

Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale