24 obserwujących
1478 notek
670k odsłon
  254   3

Oglądacze WSI 24, ci co czytają GW, Onet, itp. jak pudła rezonansowe przekazują fejki

Oglądacze

Wydaję mi się, że oglądacze WSI 24, czytający Onet, GW, itd., żyją w podobnej bańce, jak obecnie Rosjanie. Putin wyłączył Rosjanom wszystkie źródła informacji, mówiącej o tym, że to Rosjanie zaatakowali Ukraińców a nie odwrotnie, co prawda jest to mała różnica dla ludu rosyjskiego.

W Rosji było co prawda mało ale były niezależne media, teraz ich niet, nasi opentańcy słuchają mediów z reguły z kapitałem niemieckim lub amerykańskim, którego właścicielami niestety są amerykanie (rosyjsko-żydowskiego pochodzenia) słuchają tych antyrządowych ścieków, które nazywają się mediami, w myśl zasady ***** ***.

Niestety PAD mając możliwość podpisania ustawy medialnej , wzorującej się na przepisach z Europy Zachodniej, gdzie podmiot zagraniczny nie może mieć więcej niż 49% udziałów, nie mówiąc o kapitale spoza Europy, gdzie ustawodawstwo jest jeszcze bardziej rygorystyczny ,ją zawetował.

PAD, na którego głosowałem i którego byłem zwolennikiem, po raz kolejny dał ciała, ustawy dotyczące wymiaru sprawiedliwości, ustawę degradujące komunistycznych generałów, i całkiem nie dawno ustawę o Prawie oświatowym, medialną, itp. zawetował.

Mając ciche poparcie , media o zagranicznym kapitale korzystają do woli siejąc niemiecko-rosyjską propagandę, często będąc pudłem rezonansowym propagandy białorusko-rosyjskiej, jak to było w przypadku ataku ciapatych na polską granicę gdzie WSI 24 było tubą Łukaszenki.

W przypadku sporu z Czechami w sprawie Turowa, wymienione media, zawsze atakowały Polskę stojąc po stronie tych co atakowali Polskę wierząc zawsze w narrację obcą, nie Polską.

Niemiecko-szwajcarski Onet, pokazywał mordercę Putina prawie jak Supermena, przy okazji pokazując jak to żołnierze Wermachtu mieli ciężko w ZSRR w czasie świąt podczas II WŚ, itd.

O ścieku GW, TOK-fm, Newsweek Lisa nawet nie warto wspominać. Niestety prawie 80 procent mediów są w rękach obcych lub antyrządowych.

Ostatnio wszelkiej maści szury dały „ popis” swoich możliwości, ruska onuca nijaki niby chłop w Leksusie siał panikę, że paliwo będzie po 10zł/l, pomimo tego, że prezes Orlenu zapewniła, że to fejk, część idiotów dała się nabrać, ponadto pojawiły się informacje, o biciu w Przemyślu ciapatych, o gwałtach i zabójstwach, co dementowały polskie służby ale jak zwykle część szurów a zapewnienia polskich służb nie wierzy.

https://wpolityce.pl/polityka/587914-nasz-news-napady-uchodzcow-na-polakow-w-przemyslu-bzdura


Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale