25 obserwujących
1486 notek
673k odsłony
  122   1

Dr Geobbels czy opposition fuhrer Tusk, który lepszy?

Który lepszy?


W ogólnym mniemaniu uważa się, że dr Geobbels minister propagandy w hitlerowskich Niemczech był w tym fachu mistrzem, ale po kilkudziesięciu latach w Polsce osoba zwana przez niemieckie media Opposition Führerem, tak, tak mówimy o Tusku jest tym, u którego Geobbels mógłby być uczniem co najwyżej czeladnikiem.

Słynne zdanie Geobbelsa : kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą, przy Tusku nie ma pokrycia, Tusk kłamie non-stop, a za nim jego akolici.

Oprócz kłamstwa apologeci Tuska i PO stosują metody wypróbowane w latach 30 w Niemczech, gdzie bojówki faszystowskie atakowały przeciwników głównie Żydów często nawet fizycznie.

Tu i teraz, takim „umownym Żydem” dla Tuska i jego kamaryli jest PiS, stąd ataki na biura poselskie tej partii, a ostatnio dwóch osiłków zaatakowało pracownika TVP przed siedzibą telewizji.

Czy wyobrażacie sobie Państwo , żeby w jakimkolwiek demokratycznym kraju Europy szef głównej partii opozycyjnej namawiał do wyprowadzenia siłą Prezesa Narodowego Banku czy odspawanie Prezesa jakiegokolwiek TK? nie, bo to się nie mieści w kanonach demokratycznego państwa prawa.

Ale Tusk najprawdopodobniej dostał polecenie czy to od Niemców czy Rosjan polecenie wywołania chaosu w Polsce, nie wiem czy lepsze „papiery” na Tuska są w Stasi czy na Łubiance, ale Polska ewidentnie przeszkadza zarówno Rosji jak i Niemcom, a Tusk jak ta pacynka posłusznie wykonuje polecenia.

Tusk potrafi sam sobie zaprzeczać, to co powiedział wczoraj nie jest tożsame z tym co mówi dzisiaj.

Jago wypowiedzi na temat zapory na granicy z Białorusią to był głos Kremla w Polsce, wypowiedzi na temat eksportu zboża z Ukrainy przez Polskę miały podburzyć i skłócić polskich rolników z rządem.

Ale jaki jest Tusk każdy widzi a słowa po niemiecku wypowiedziane w polskiej TVP: Wasze rządy były błogosławieństwem dla całej Europy" - tak niemieckiej partii CDU po niemiecku dziękował Donald Tusk. Zachwalał i prosił o dalszą walkę. Mówił o rozsądku, prawdzie i przyzwoitości, które - jego zdaniem - określają niemiecką CDU.

Z „ drugiej beczki” słowa wypowiedziane do Rosjan w pierwszym expose Tuska: Chcemy dialogu z Rosją taką, jaką ona jest, czy zaproszenie Ławrowa na odprawę polskich ambasadorów, co było pierwszym takim przypadkiem w świecie, może świadczyć jakie haki na Tuska mają Rosjanie.

Tusk posunie się do każdego bezeceństwa, każdego kłamstwa, a Rosjanie i Niemcy posuną się do każdej akcji, żeby osadzić swojego człowieka na czele rządu Polski.


Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale