24 obserwujących
1497 notek
676k odsłon
  182   3

Ambasador US w Polsce, jest  częścią totalnych

Ambasador US

Polska nie ma szczęścia do ambasadorów US w Polsce, narzekaliśmy na Panią Mosbacher ambasadora US w Polsce za rządów Trumpa, ale ona chociaż przyczyniła się do zniesienia wiz dla Polaków przy wjeździe do USA.

To co wyprawia obecny lewicowy a może nawet lewacki ambasador US w Polsce, to się w Pale nie mieści.

Ambasador Brzeziński włącza się w walkę opozycji z rządem. Wzięcie udziału w Lager Polska, organizowanego przez Trzaskowskiego a finansowanego przez Sorosa i Niemców jest przejawem stanięcia ambasadora po jednej ze stron politycznego konfliktu.

Na inauguracje sabatu, Brzeziński dużo mówił o wolności i bezpieczeństwie, ale już nie wpuszczenie red. Kłeczka z TVP-info , na Lager Polska, red. który mógłby zadać niewygodne pytania już mu nie przeszkadzało, czy Brzeziński mógłby występować w USA na jakimś sabacie, gdzie występowałaby osoba, która amerykańskich żołnierzy wyzywałaby od morderców?

Mało tego na ten sabacie ma się pojawić Guy były premier Belgii, który polskich patriotów biorących udział w manifestowaniu swojego patriotyzmu od faszystów? przedstawiciel narodu, którego kilkadziesiąt tysięcy żołnierzy walczyło w Waffen SS po stronie Hitlera.

Brzeziński poszedł dalej, zaprosił do ambasady przedstawicieli stowarzyszeń sędziowskich, którego celem jest obalenie legalnego rządu i walczenie z nim wszędzie gdzie to jest możliwe.

Nie spotkałem się w literaturze, żeby ambasador jakiegoś kraju spotkał się z de facto z opozycyjnymi sędziami i branie udziału w antyrządowym zlocie.

https://wpolityce.pl/polityka/612375-co-chcial-osiagnac-kontrowersyjne-spotkanie-ambasadora-usa

https://www.tvp.info/62106068/ambasador-usa-mark-brzezinski-spotkal-sie-z-sedziami-witold-waszczykowski-komentuje


Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale