24 obserwujących
1497 notek
676k odsłon
  186   4

Po co ambasada Niemiec w Polsce, skoro jest PO

Ambasada Niemiec

Kwestia odszkodowań dla Polski od Niemiec/Niemców za doznane niewyobrażalne szkody w czasie II WŚ, za mordy, gwałty, eksterminacje ludności cywilnej, za kradzież dzieł sztuki, zniszczenie przemysłu, infrastruktury, za niewyobrażalny ból i cierpienie, ludności, nareszcie, znalazł się człowiek, ( Jarosław Kaczyński) ,który doprowadził do tego, że zostały oszacowane w bardzo konserwatywny sposób straty, jakie poniosła Polska, te straty wynoszą ca. 6 bilionów 500 miliardów zł.

I co się stało w Polsce, opcja proniemiecka, a zwłaszcza de facto niemiecka partia w Polsce, chociaż polskojęzyczna zawyła z oburzenia.

Najpierw Schetyna był przewodniczący PO, którego osiągnięcia warto przypomnieć: akcja ‘Widelec, wydelegowanie do PE byłych komunistycznych aparatczyków, Belki, Millera i Cimoszewicza, i ostatni jego głos, mówiący, że Polsce nie należą się od Niemiec żadne odszkodowania za II WŚ , świadczy o tym, że PO jest bardziej partią niemiecką i reprezentującą bardziej podejście do sprawy niż sami Niemcy.

W TVP-info w programie Woronicza 17, biedny urzędnik z Legnicy zarabiający 5 tys. zł, nijaki Kropiwnicki, dorobił się a raczej zagrabił 10 mieszkań, mówi, że Polsce nie należą się żadne odszkodowania/reperacje za II WŚ, bo obecny rząd zagrabi te pieniądze.

Folksdojcz Tusk, najpierw mówił ,że nie ale skąd pieniądze od Niemców się nie należą, ale po sprawdzeniu sondaży, powiedział wiecie, rozumiecie, tak, ale my to będziemy kontrolować.

Nie dość, że ca. 80% mediów jest w rękach kapitału niemieckiego, to wydaje się, że ambasada niemiecka w Polsce też nie jest potrzebna, gdyż sprawy niemieckie doskonale reprezentuje proniemiecka polskojęzyczna PO.

Kiedyś w Norwegii w czasie II WŚ był premier Vidkun Quisling, który kolaborował z Niemcami, spotkała go zasłużona kara, po prostu Norwegowie go powiesili.

W Polsce Tusk kolaboruje z Niemcami i mimo tych straszliwych zbrodni i krzywd, które wyrządzili Niemcy Polakom, jego i jego partię popiera ponad 20 % Polaków, to się po prostu w głowie nie mieści i pokazuje jak różne WSI24 wyprało mózgi Polakom, a zasada Goebbelsa: kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą, przyświeca Tuskowi i polskojęzycznym mediom.

https://www.tvp.info/62207763/woronicza-17-szokujace-slowa-kropiwnickiego-o-reparacjach-pis-chce-po-raz-kolejny-ograbic-ofiary-ii-wojny-swiatowej

https://i.pl/wedlug-grzegorza-schetyny-reparacje-nie-naleza-sie-polsce-robert-gontarz-to-odpowiedz-na-pytanie-dlaczego-niemcy-chca-aby/ar/c1-16813105


Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale