Andy 51 Andy 51
251
BLOG

​TK w Austrii miał odwagę unieważnić wybory.

Andy 51 Andy 51 Polityka Obserwuj notkę 3

 Jak powinno się traktować prawo pokazał TK w Austrii. Nie poprawność polityczna a ścisłe przestrzeganie prawa doprowadziło do unieważnienia drugiej tury wyborów w Austrii.

Tam to w dziwny sposób nastąpił dziwny przypływ głosów dla kandydata lewactwa. TK nie chciał nazwać tego po imieniu , toteż powiedział o nieprawidłowościach a nie oszustwach.

Unijne lewactwo może mieć kolejny ból głowy, gdyż może wygrać kandydat prawicowy.

A co się działo w Polsce do wyborów samorządowych, gdzie było nieważnych około 17% głosów,  a PSL  ni z gruchy ni z pietruchy dostał ponad 20% głosów.

Co na to sądy ? ano nic się nie stało, nic się nie stało, a zaskarżenie wyników wyborów bodajże  na Śląsku zostało odrzucone przez  sąd. Partia , która wówczas miała  ponad 20% głosów, po półtora roku ma nagle 3& poparcie. Cuda panie cuda.

http://www.rp.pl/Polityka/160709958-Wybory-prezydenckie-w-Austrii-niewazne.html

http://wpolityce.pl/swiat/299020-druga-tura-wyborow-w-austrii-jest-niewazna-trybunal-konstytucyjny-zakwestionowal-wynik-wyborow-prezydenckich

http://fakty.interia.pl/swiat/news-tk-austrii-druga-tura-wyborow-prezydenckich-niewazna,nId,2228958

 

 

 

Andy 51
O mnie Andy 51

Jestem z Trójmiasta Mąż wspaniałej żony , ojciec dwóch synów

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (3)

Inne tematy w dziale Polityka