KBN 15. Artur Szpilka znokautowany przez Łukasza Różańskiego

KBN 15. fot. Facebook
KBN 15. fot. Facebook
Artur Szpilka przegrał w walce o pas WBC International z Łukaszem Różańskim.

Wśród walk gali Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie znalazły się m.in. trzy walki o pas i dwa pojedynki tzw. freak fighterów.

Artur Szpilka przegrał w walce o pas WBC International z Łukaszem Różańskim. Pasy IBF Intercontinental zdobyli Mateusz Masternak i Paweł Stępień. W walce freak fighterów zwycięscy byli Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień oraz Michał Choiński. Wystąpił  też Marcin Najman.

KBN 15. Łukasz Różański ciężko znokautował Artura Szpilkę

Walką wieczoru było starcie Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim. Pojedynek odbył się w nowej kategorii wagowej w boskie zawodowym – bridger. Stawką był pas World Boxing Council International, a zwycięzca może stanąć do walki o pełnoprawne mistrzostwo świata. Zawodnicy przed wejściem do ringu nie darzyli się sympatią, co pokazali podczas treningu medialnego i ważenia.

Walkę lepiej zaczął Szpilka, który kilka sekund po rozpoczęciu starcia powalił Różańskiego na deski. Rożański zrewanżował się „Szpili” po municie, kiedy Szpilka był liczony. Kolejne 30 sekund i „Szpila” znowu był na deskach. Po trzecim knockdownie Szpilka już nie wstał. To 14 wygrana Różańskiego, z czego 13 przez KO.


Czytaj też:

Ćwiczenia na uda i pośladki - jak wyrzeźbić zgrabną sylwetkę
Posiłek po treningu - co jeść i kiedy?


Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport