Piotr Zieliński odwiedził rodzącą żonę. Tomasz Hajto oburzony

Piotr Zieliński odwiedził rodzącą żonę. Tomasz Hajto oburzony. Fot. Youtube/Wikimedia
Piotr Zieliński odwiedził rodzącą żonę. Tomasz Hajto oburzony. Fot. Youtube/Wikimedia
Tomasz Hajto jest oburzony faktem, że selekcjoner Paulo Sousa dał jednemu z polskich piłkarzy wolne. Piotr Zieliński poprosił o zwolnienie ze zgrupowania, by towarzyszyć rodzącej żonie. - Dla mnie to jest coś niezrozumiałego - przekonywał Hajto.

Piotr Zieliński od niedawna jest ojcem. Piłkarz Napoli wyjechał ze zgrupowania kadry przed Euro 2020 w Opalenicy, by towarzyszyć żonie podczas porodu. Kilka dni temu urodził mu się syn, który dostał imię Maksymilian.

Euro 2020. Paulo Sousa dał piłkarzowi wolne

Fakt, że piłkarz dostał wolne nie spodobał się Tomaszowi Hajto. Były reprezentant Polski stwierdził na antenie Polsatu Sport, że przed tak ważną imprezą nie powinno się zwalniać zawodników ze zgrupowania.

- Wszyscy selekcjonerzy zawsze twierdzą, że mają mało czasu, żeby zgrać zespół. Jeśli tak, to skoro mamy towarzyskie mecze, trzeba je grać tym samym składem. Robert Lewandowski chce odpocząć, nie ma sprawy, szukam dla niego zmiennika. Ale 90% składu powinno być niezmienne - stwierdził Hajto. W wyjściowym składzie w meczu z Rosją trener Paulo Sousa wystawił 9 zmienników.

- Dla mnie jest to coś niezrozumiałego. Jesteś w pracy, jest turniej, szykujemy się do wielkiego turnieju. Za chwilę ktoś będzie mówił, że był zmęczony, bo go nie było przez trzy dni - tłumaczył były reprezentant Polski.

Czytaj też:

Piotr Zieliński odwiedził rodzącą żonę. Tomasz Hajto oburzony

Hajto podkreślał, że gdy sam chciał dostać zwolnienie od trenera klubowego, by odwiedzić żonę przed operacją, usłyszał, że „ma zostać i na tę operację zarobić”. - To mnie nauczyło, że jest praca i są obowiązki - podkreślał były gracz Schalke.

Z byłym obrońcą nie zgodził się Radosław Majewski, który był gościem tego samego programu. Były kadrowicz powiedział, że narodziny pierwszego dziecka to szczególny dzień, a trener też jest człowiekiem i doskonale to rozumie. - "Maja", ja mam swoje spojrzenie, ty jesteś dużo młodszy i nie przeżyłeś takiej sytuacji - odpowiedział Hajto. - Przeżywałem. Mnie trener zwolnił, jak mi się dziecko rodziło - zaznaczył zawodnik Wieczystej Kraków. 

MD

Czytaj dalej:

Grzegorz Braun wyrzucony z debaty Radia Zet. Za homofobię i koronasceptycyzm

Rosyjski okręt miał wpłynąć na polskie terytorium. MON: Fake news!

Maciej Dowbor nabijał się z prezydenta. „Niech Cię pali sumienie, podły człowieku!”

Jan Rulewski o powrocie Tuska: Wróci pod koniec roku, chce pobić Kaczyńskiego

Burza po słowach Terleckiego o Cichanouskiej. Marszałek Sejmu: „Wyjaśniam oburzonym...”

Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport