Maciej Dowbor nabijał się z prezydenta. „Niech Cię pali sumienie, podły człowieku!”

Maciej Dowbor jest poruszony reakcją na swój żart ze słów prezydenta. Fot. instagram.com/maciej_dowbor
Maciej Dowbor jest poruszony reakcją na swój żart ze słów prezydenta. Fot. instagram.com/maciej_dowbor
Maciej Dowbor na swoim koncie na Instagramie zamieścił nagranie, w którym żartuje ze słów prezydenta. Słychać fragment z wywiadu, w którym Andrzej Duda mówił, że w polityce trzeba być twardym i podejmować trudne decyzje, a celebryta w tym czasie udawał, że zamawia kebab. Dowbor był zszokowany reakcją na ten żart.

Maciej Dowbor zażartował z ostatniego wywiadu prezydenta. Andrzej Duda w rozmowie z Polsat News wygłosił monolog o tym, jak trudne mogą być decyzje, które podejmuje głowa państwa. Prezenter użył tego fragmentu w swoim nagraniu.

Maciej Dowbor nabijał się z prezydenta. Zmotywowany jego słowami zadzwonił... po kebab

Na filmiku widać, że Dowbor reaguje na słowa prezydenta, jakby była to mowa motywacyjna. W końcu chwyta telefon i zamawia kebab. Nagranie szybko stało się hitem w sieci. Pod wideo pojawiło się wiele komentarzy rozbawionych fanów.

Żart Dowbora nie spodobał się jednak wszystkim. Pod filmem znalazło się wiele wpisów wyrażających oburzenie, a nawet obrażających autora. Jeden z nich szczególnie zabolał prezentera polsatowskiego show „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Zobacz także:

Maciej Dowbor poruszony reakcją na swój żart. „Niech Cię pali sumienie, podły człowieku!”

„I co zrobić z takim idiotą?! Takiego kwiatka dostałem dzisiaj! Z wielką przyjemnością i dumą chciałbym Ci mój drogi Mateuszu przedstawić mojego kochanego ojca Piotra Dowbora, profesora zwyczajnego matematyki na Uniwersytecie Mikołaj Kopernika w Toruniu. A teraz zgadnij geniuszu po kim mam nazwisko?! Pomijam już sposób w jaki oceniasz ludzi!!! A nawet gdyby to, co piszesz, było prawdą?! Gdybym był, jak to piszesz obraźliwie i z pogardą "BĘKARTEM" to co?! Niestety, ale nie zniżę się do Twojego poziomu!! Niech Cię pali sumienie PODŁY CZŁOWIEKU!!”

- napisał dziennikarz, dodając widok ekranu, na którym wyświetlał się szokujący komentarz.

image

Pod wpisem pojawiło się wiele głosów wsparcia od internautów, którzy potępiają podobne zachowania.

MD

Czytaj dalej:

Lubię to! Skomentuj107 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura