23 obserwujących
807 notek
210k odsłon
  144   1

Równo rok temu, 2 marca 2020, podczas nocnych głosowań koalicja "bandy czworga" PiS-PO-Lew

Konfederacja

Równo rok temu, 2 marca 2020, podczas nocnych głosowań koalicja "bandy czworga" PiS-PO-Lewica-PSL w szalonym tempie przepchnęła bardzo niebezpieczną specustawę covidową, którą potem rządzący wykorzystali przeciwko Polakom!
KO, Lewica i PSL pozują teraz na krytyków nielegalnego, rządowego lockdownu i próbują wmówić obywatelom, że nie mają nic wspólnego z tym bezprawiem niszczącym polską gospodarkę. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ! Przypominamy, że w nocy z 2 na 3 marca, podczas sejmowych głosowań koalicja "bandy czworga" PiS-PO-Lewica-PSL w szalonym tempie przepchnęła bardzo niebezpieczną ustawę, którą potem rządzący wykorzystali przeciwko Polakom!
Uchwalili ustawę wprowadzającą prawodawstwo stanu wyjątkowego, restrykcyjne przepisy ograniczające wolności obywatelskie i swobodę gospodarczą, a także ograniczanie odpowiedzialności władzy za skutki walki z wirusem!
Wykorzystano wówczas narastającą w społeczeństwie panikę (którą sami nakręcali wraz z głównymi mediami) do powiększania prerogatyw państwowych kosztem wolności obywateli!
Red. Łukasz Warzecha wówczas skomentował to tak: "Szantaż, który rządzący uskutecznili w sprawie specustawy o zwalczaniu COVID-19 okazał się skuteczny: podczas wieczornego głosowania wszyscy posłusznie zagłosowali za napisaną byle jak, na chybcika, i budzącą ogromne wątpliwości ustawą. Wszyscy – z wyjątkiem Konfederacji, co warto odnotować. Oparli się owczemu pędowi i demagogicznemu szantażowi, żeby nie dyskutować o detalach, bo to „sytuacja nadzwyczajna”."
Rząd wcześniej informował, że nadzwyczajne posiedzenie Sejmu będzie miało charakter tylko informacyjny, uspokajano wszystkich obywateli, że sytuacja jest pod kontrolą, tymczasem w skrytości pracowano nad nowym prawem. Polacy po prostu zostali okłamani. PO, Lewica i PSL przyłożyły rękę do tej skandalicznej ustawy i zagłosowały razem z PiS, tylko #Konfederacja głosowała przeciwko, w obronie obywateli i zdrowego rozsądku!
Dziś już sądy przyznają nam rację, na czele z wyrokami Wojewódzkich Sądów Administracyjnych z Opola czy Szczecina, które uchylają kary nałożone przez sanepid i stwierdzają wprost: covidowe obostrzenia nie mają odpowiedniej podstawy prawnej, zakaz prowadzenia działalności gospodarczej jest NIELEGALNY!
Za wyniszczającą Polskę politykę lockdownów odpowiada cała "banda czworga" na czele z rządem PiS, który już całkowicie zatracił się w tym szaleństwie. Prosimy o UDOSTĘPNIANIE!
 Dołączajcie do zbiórki podpisów pod obywatelskim projektem ustawy "#OtwieraMY gospodarkę"! Musimy wywierać coraz większą presję na rząd, by całkowicie zrezygnował z tych bezprawnych obostrzeń i bandyckich działań! ???? otwieramygospodarke.pl
Wspieramy, pomagamy, #OtwieraMY!????????

image

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale