26 obserwujących
852 notki
222k odsłony
  408   2

???????? NAUKOWIEC WYBUCHA PŁACZEM - DRAMATYCZNE WYSTĄPIENIE DOKTORA VERNONA COLEMANA W SPEdward Domański

image???????? NAUKOWIEC WYBUCHA PŁACZEM - DRAMATYCZNE WYSTĄPIENIE DOKTORA VERNONA COLEMANA W SPRAWIE LUDOBÓJSTWA Srowid19 LEKARZE I PIELĘGNIARKI SĄ MORDERCAMI, NICZYM HIT-LER-OWCY.
❗️Udostępnij artykuł dalej ➡️
Teza „szczypawki działają i są bezpieczne” powtarzają bezmyślnie PUDŁA REZONANSOWE zasiadające w Sejmie oraz ZDEGENEROWANI dziennikarze, celebryci i propagandyści medyczni typu Simon, Grzeszczak, czy Horban, których sumienia opłacone przez sydowskie koncerny farmaceutyczne lub skarb państwa nie widziały światła dziennego od dekad.
Działania Niepożądane/Śmierć od szczypawek srowid.
To nie jest teoria, praktyka szczypawek mRNA na zwierzętach – jak przypomina p. prof. Dolores Cahill - pokazała, że zmarło ich nawet 50% z całej, wyszczypawkowanej populacji.
Do tego dochodzi efekt wprowadzanego nam wraz z srowid wirusa HIV, powodującego AIDS, czyli syndrom nabyty defektu układu immunologicznego, czyniący organizm bezbronnym, opisywany klika dni temu w prasie zachodniej. Otóż, po zaszczypawkowaniu srowid19 osoby całkowicie dotąd zdrowe okazały się HIV pozytywne. Pamiętamy, że pierwsze badania genomu wirusa zarskow2 prowadzone jeszcze w Chinach wykazały, iż wirus ten, choć całkiem nigdy nie wyizolowany, zawiera w sobie także kod wirusa HIV, wprowadzony tam ręcznie w laboratorium, co można było stwierdzić ponad wszelką wątpliwość na podstawie partactwa towarzyszącego temu procesowi. Zatem ewidentnym celem szatanów, którzy nad tym wirusem „pracowali” było doprowadzenie do masowego osłabienia organizmów miliardów ludzi na całym świecie.
❗️Jest więc to próba gigantycznego ludobójstwa, o skali nieznanej nawet żydowskim bolszewikom, którzy w samym ZSRR wymordowali 100 milionów ludzi.❗️
Prof. Cahill wzywa do katalogowania próbek obecnych szczypawek oraz badania zawartego w nich RNA, sekwencjonowania, badania innych składników, abyśmy wiedzieli, co tak naprawdę zawierają, w momencie, kiedy ludzie zaczną umierać masowo, co do czego nie ma wątpliwości. Przyjdzie wtedy czas na rozliczenie morderców kierowanych, mesjanistycznym, parareligijnym, stricte satanistycznym obłędem.
To jest programowe ludobójstwo.
Kontynuując dr Vernon Coleman przytacza fakty na temat szczypawek srowid19, włącznie z tym, że są w fazie eksperymentalnej, która ma się zakończyć dopiero w 2023r.
❗️Jesteśmy więc jako społeczeństwa przedmiotem gigantycznego eksperymentu medycznego, a to należy zakwalifikować jako zbrodnie wojenne, za które odpowiedzialność ponosili niektórzy hitlerowcy i taką samą muszą ponieść ich sprawcy obecnie, włącznie z lekarzami oraz pielęgniarkami, twierdzącymi, iż jedynie wykonują procedury i polecenia, co zupełnie nie przekonało sędziów w Norymberdze, którzy na zbrodniarzy wydali wówczas wyroki śmierci przez powieszenie. ❗️
Procesy z pewnością się odbędą, zgodnie z Kodeksem Norymberskim z 1947r. po doświadczeniach hitlerowskich zakazującym raz na zawsze przeprowadzania eksperymentów medycznych na ludziach, bez ich wiedzy i zgody, a także bez pełnej świadomości na temat przyszłych skutków, której w tym przypadku nie posiada dziś nikt.
Dr. Vernon Coleman to mimo podeszłego już wieku wciąż silny człowiek, w doskonałej kondycji fizycznej oraz intelektualnej, który od dekad stawia czoła takim wyzwaniom, które powaliłyby całe zastępy młodych mocarzy. Pyta retorycznie: ilu spośród szprycujących dziś ludzi lekarzy mówi pacjentom, że to
⛔️ genetyczny eksperyment paramedyczny oraz udziela pełnych informacji o jego skutkach? Podobnie z pielęgniarkami.
Lecz kiedy na podstawie doniesień mainstreamu przedstawia kolejne listy kolejnych ofiar pomordowanych cynicznie tymi szczypawkami nie wytrzymuje i ten tytan odwagi cywilnej oraz walki o prawdę obiektywną wybucha przed kamerami zwykłym, znanym jeszcze ludziom obdarzonym empatią oraz sumieniem płaczem. Powstrzymuje się i kończy wciąż szlochając, zakrywając rękami oczy.
Dr. Vernon Coleman to autor ponad stu książek, lekarz niezłomny, ale nie jedyny, który mówi otwarcie na temat kolejnego, sydo-wskiego ludobójstwa, tak – za tak mając, a nie – na nie, bez światłocienia.
Podobnie od samego początku fałszywej pandemii mówi prof. Dolores Cahill z Irlandii, która w ostatnim filmie dostępnym na tej samej platformie (aktualizacja 18.12 -  film został usunięty wraz zkontem, ale zgaliśmy go wcześniej i jest dostępny na naszym profilu Facebooka) kolejny już raz informuje nas, iż to eksperyment genetyczny, wskutek którego ludzie, szczególnie starsi, ale nie tylko, będą masowo umierali. Szczepionka mRNA powoduje śmierć w trzech fazach. Najpierw w efekcie wstrząsu anafilaktycznego, bezpośrednio po szczypawcr. Następnie, po drugiej dawce sytuacja się pogorszy, umrze nawet 80% z tych osób, które doznały skutków ubocznych podczas pierwszej szczypawki. Sytuacja stanie się kompletnie tragiczna w czasie następnego sezonu grypowego na przełomie marca, lub sezonu kolejnego, kiedy system immunologiczny w naturalny sposób będzie chciał walczyć z wirusem i zauważy, że jest on wytwarzany przez komórki zaszczypawkowanego człowieka, który stanie się już w praktyce organizmem genetycznie zmodyfikowanym (GMO). Wówczas w reakcji autoimmunologicznej nastąpi atak na własne organy wewnętrzne osób zaszczypawkowanych. Ludzi będą padali jak muchy, a lekarze będą stwierdzali sepsę.
Źródło:
Strona www.NoweAteny.pl. Celowo nie podaję konkretnego linka kierującego do artykułu, ponieważ fb to ocenzuruje, a mnie zbanuje.
Celowo zastąpiłem słowa wiadome na szczypawki i srowid. Ostatnio usłyszałem nazwanie szczypawki, które mi się spodobało, a no mianowicie
eliksir młodości
????????????
Albowiem jest napisane:
„Oszustwo na oszustwie, obłuda na obłudzie;
nie chcą znać Pana.” / Jr 9,5
Co o tym myślicie❓

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale