65 obserwujących
534 notki
468k odsłon
317 odsłon

Media należące do amerykańskiego kapitału atakują w chamski sposób A.Dudę

Wykop Skomentuj5


Na finiszu prezydenckiej  kampanii wyborczej przed II-gą turą wyborów media należące do amerykańskiego kapitału atakują w chamski sposób A.Dudę w interesie kandydata PO Rafała Trzaskowskiego.

Okładki wczorajszego i dzisiejszego wydania "Faktu" są w sposób wulgarny atakujące Prezydenta A.Dudę.

Koncern Ringier Axel Springer do którego należy "Fakt" jest od 2019 roku kontrolowany przez amerykański fundusz KKR(Kohlberk Kravis & Roberts), do którego należy 43.5 % akcji(pakiet kontrolny nabyty za 2.9 mld.$).  

Fredie Springer posiada obecnie 42,6 % akcji spółki, a do Mathiasa Doepfnera dyrektora generalnego grupy medialnej Axel Springer SE i prezesa Federacji Niemieckich Wydawców Gazet należy 2,8 %.

Amerykański fundusz inwestycyjny Kohlberk Kravis & Roberts(KKR) należy do jego założyciela Hanry’ego Kravisa, amerykańskiego miliardera, filantropa i republikanina, który w 2017 r. przeznaczył milion dolarów na inaugurację prezydentury Donalda Trumpa. Wcześniej popierał także – i wspierał finansowo – prezydenta George’a W. Busha i ubiegającego się o to stanowisko Johna McCaina.

Wydaje się, że podobnie jest z telewizją TVN, która w 2018 roku znalazła się w posiadaniu amerykańskiego koncernu medialnego Discovery.

Oba te koncerny atakują PIS i Prezydenta A.Dudę, pomimo dobrych stosunków rządu i Prezydenta z administracją D.Trumpa.

Zarówno kapitał Discovery jak i KRK jest w rękach biznesu żydowskiego  związanego z amerykańskimi globalistami od NWO i „deep state” i to wyjaśnia zachowanie się „Faktu” i TVN a także Onet- u w stosunku do PIS-u i prezydenta A.Dudy.

CEO Inc. Discovery to David Zaslaw, członek Światowego Kongresu Żydów i działacz USC Shoah Foundation a Hanry Kravis pochodzi z żydowskiej rodziny z przodkiem pochodzacym z terenów Rosji, podobnie jak przodek Davida Zaslawa.


Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura