Blog
stan35
35stan
35stan Mgr inż. urządzeń sanitarnych,
59 obserwujących 430 notek 377720 odsłon
35stan, 11 czerwca 2018 r.

Kalendarium wydarzeń na linii IIIRP –Izrael/ diaspora żydowska

489 14 1 A A A
35stan
35stan

Coś musi się szykować wobec Polski, co ma związek z Izraelem i Żydami, gdyż doznały przyspieszenia

pewne wydarzenia w Polsce i wokół Polski.


- 11.12. 2017 roku został powołany rząd M.Morawieckiego, którego j.Kaczyńskiemu naraili J.Daniels(przyjaciel D.Trumpa od 2010 roku) i Fogelman(kolega szkolny Braci Kaczyńskich i operator wielu prywatyzacji w IIIRP)

- 12.12.2017 roku(dzień po powołaniu rządu M.Morawieckiego) w Senacie USA przyjęta zostaje ustawa S.447, która do Senatu USA wniesiona została 27.02.2017 roku(ponad miesiąc po objęciu urzędu prezydenta USA przez D.Trumpa)

- uchwalona zostaje USTAWA z dnia 26 stycznia 2018 r. o zmianie ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu, która staje się pretekstem do rozpętania międzynarodowej nagonki na Polskę

- 27 stycznia 2018 roku, podczas uroczystości 73. rocznicy wyzwolenia obozu w Auschwitz-Birkenau, dochodzi do skandalu sprowokowanego wypowiedzą ambasador Izraela Anny Azari, która zaapelowała do polskiego rządu, by zmienił ustawę o Instytucie Pamięci Narodowej.

- 12 kwietnia 2018 roku do Polski przyjechali (z okazji Marszu Żywych) prezydent Izraela oraz szef Mosadu, szef agencji bezpieczeństwa Shin Bet i szef sztabu IDF sił zbrojnych Izraela.

- 24 kwietnia 2018 roku Izba Reprezentantów USA uchwala ustawę 447

- 9 maja 2018 roku prezydent D.Trump podpisuje ustawę 447 i tym sposobem staje się ona prawem w USA

- 27 maja 2018 roku do Polski(Kielce) przyjechało 120 najważniejszych izraelskich policjantów z okazji rocznicy "pogromu kieleckiego", przypadającej.... na 4 lipca

- w maju 2018 roku rozgorzała batalia o Pomnik Katyński w Jersey City, po tym jak kilka tygodni wcześniej prasa lokalna podała, że burmistrz Jersey City Steve Fulop planuje przeniesienie go w inne miejsce.

Natąpił atak burmistrza na Marszałka Senatu S.Karczewskiego, zarzucając marszałkowi Senatu antysemityzm i zaprzeczanie Holokaustowi.

- 3 czerwca 2018 roku rozpoczęły się się w niedzielę w Polsce i krajach bałtyckich, dowodzone przez USA manewry wojskowe NATO Saber Strike z udziałem około 18 tys. żołnierzy z 19 krajów, głównie państw członkowskich Sojuszu Północnoatlantyckiego.

Do tych ćwiczeń sił NATO, po raz pierwszy Izraelskie Siły Obronne oddelegowały kilkudziesięciu żołnierzy z Brygady Spadochronowej.

Nasuwa się pytanie o to, co jest przyczyną takiego ciągu wydarzeń na linii Poska-Izrael/diaspora żydowska?

Są podejrzenia, że może chodzić o zorganizowanie prowokacji(stąd ta nad aktywność służb mundurowych Izraela w Polsce) o charakterze antysemickim, która mogłaby posłużyć do oskarżenia Polaków i Polski w oczach swiata o agresywną antysemickość i być pretekstem do zewnętrznej interwencji w Polsce i załatwienia, z wykorzystaniem ACT 447, restytucji bezspadkowego mienia żydowskiego w Polsce.


Opublikowano: 11.06.2018 17:07. Ostatnia aktualizacja: 11.06.2018 17:59.
Autor: 35stan
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Nie znoszę kłamstwa, obłudy, relatywizmu moralnego i bezczelności w ich prezentacji. Preferuję rozmowę merytoryczną, opartą na faktach i uprawdopodobnionych poszlakach, analizy oparte na kojarzeniu różnych informacji i faktów w logiczny ciąg zdarzeń. Wyznaję pogląd, iż w polityce nie należy liczyć na przyjaźń, tylko na wspólne interesy, które najlepiej gwarantują dobrą współpracę, że partnerowi można zaufać, jeśli ma się możliwość kontroli jego działań.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @GPS  "Oczywiście, że się nie spodziewał! A zabezpeczyć się mógł - czas pokaże." To...
  • @GPS  "A jakieś uzasadnienie?" Uzasadnienie od nosicielki góra IQ 30?
  • @jan.grzeszczak  Zabili nam Prezydenta Polski, Jego Małżonkę, dowódców WP, wysokich...

Tematy w dziale Polityka