66 obserwujących
522 notki
461k odsłon
1529 odsłon

Globalizacja, AGW, chemtrails i NWO

Wykop Skomentuj8

"Deep state" wykorzystało to do tworzenia I-go etapu NWO, uruchamiając projekt zwany Planem Marshalla, ktorego skutkiem było powstanie Europejskiej Wspólnoty Węgla i Stali, potem Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej.

Dalsza realizacja projektu wymagała dokonania zmian w świadomości i zachowaniach społeczeństw czyli destrukcji etyki na której zbudowana była europejska cywilizacja, czyli etyki chrześcijańskiej i jej nosiciela czyli Kościoła Rzymsko Katolickiego.

Najpierw dokonano „reform” KRK poprzez decyzje II Soboru Watykańskiego a potem sprokurowano rewolucję obyczajowo-seksualną w 1968 roku.

Czas jaki upłynął od 1968 roku do końca zimnej wojny (1989-czas ponad jedno pokolenie) zrobił swoje i można już było z tak przeformowanymi społeczeństwami pójść z projektem NWO dalej, tworząc następnie Unię Europejską, twór oparty na euro komunistycznym Manifeście z Ventotene (wł. Manifesto per un'Europa libera e unita), stworzony przez trzech włoskich antyfaszystowskich, socjalistycznych i komunistycznych intelektualistów: Altiera Spinellego, Ernesta Rossiego i Eugenia Colorniego. Postuluje on utworzenie unii państw europejskich, wyznaczając zasadnicze linie jej funkcjonowania. Po II wojnie światowej stał się on programem Europejskiego Ruchu Federalistycznego (Movimento Federalista Europeo).

Po zwycięskiej zimnej wojnie, przystąpiono do przygotowania rozszerzania UE na wschód(na kraje z byłej strefy wpływów ZSRR w Europie Środkowo Wschodniej) z celem realizacji II-go etapu NWO jakim miała być EURAZJA czyli unia UE i Rosji.

Takie zadanie postawiono właśnie przed B.H.Obamą, który jeszcze przed wyborami prezydenckimi w USA, przypadającymi na 2008 rok, czynił przygotowania do rozpoczęcia polityki resetu z Rosją, co skutkowało w Polsce zmianą w 2007 roku antyrosyjskiej władzy PIS na proniemiecką i prorosyjską PO-PSL, 17.09.2009 roku rezygnacją USA z budowy tarczy antyrakietowej w Polsce i Czechach a w 2010 roku, w szczytowym okresie polityki resetu, fizyczną likwidacją antyrosyjskiego śp. Prezydenta L.Kaczyńskiego, podczas przeprowadzonej w dniu 10.04.2010 roku operacji fałszywej flagi(false flag) i ustanowieniem Strategicznego Partnerstwa NATO-Rosja podczas szczytu NATO i NATO-Rosja w Lizbonie, w listopadzie 2010 roku..

Powołanie unii zwanej EURAZJĄ, stwarzało niebezpieczeństwo dla UE, gdyż celem „deep state” było wycofywanie zaangażowania militarnego USA w Europie(porozumienia resetowe zakładały w pierwszym etapie redukcję potencjału USA w Europie o połowę), na rzecz wzmocnienia zaangażowania USA na Bliskim i Dalekim Wschodzie(chodziło o Chiny) więc dla wzmocnienia militarnej siły UE, Francja i Wielka Brytania zawarły z początkiem listopada 2010 roku, przed szczytem NATO, traktat wojskowy, przewidujący ścisłą współpracę ich militarnych nuklearnych sił(wspólne badania, realizacje, ćwiczenia, poligony).

„Deep state” reprezentowane przez administrację B.H.Obamę, zamierzało wcielić w życie II-gi etap NWO czyli powołanie EURAZJI w czasie II-giej kadencji B.H.Obamy, zaczynającej się od 20.01.2013 roku i dlatego przeprowadzono abdykację konserwatywnego papieża BXVI i przy pomocy lobby homoseksualnego w Kurii Rzymskiej i w Episkopatach Zachodu, powołano argentyńskiego Jezuitę Franciszka, lewicowca od swojej młodości(tak się określił w jednym z wywiadów) i zwolennika oraz przyjaciela LGBT(bliskim Jego przyjacielem z czasów argentyńskich jest polityk i działacz LGBT Gustavo Vera, który często odwiedza Franciszka.

Klęska polityki resetu USA-Rosja spowodowała, że znaczna część establishmentu w USA uznała, że dotychczasowa polityka globalizacji i projektu NWO staje się nierealna i dlatego wysunięto w wyborach w 2016 roku kandydaturę D.Trumpa(już podczas wyborów w 2012 roku, rozważano wystawienie D.Trumpa, bo zaczęły się psuć stosunki USA-Rosja na tle konfliktu w Syrii, ale uwierzyli w zapewnienia Obamy, że obietnicami ustępstw wobec Rosji, skłoni ja podczas swej II-giej kadencji do ustępstw i zaniechali wtedy swego pomysłu), który wygrał te wybory i rozpoczął nową politykę globalną, mówiąc nie globalizacji i stop projektowi NWO.

Zwolennicy globalizacji i NWO w USA i w UE nie odpuszczają, co widzimy po wściekłych atakach na niego przez Demokratów i po wściekłym ataku na rząd PIS-u ze strony Niemiec/niemieckiej UE i jej ekspozytury w postaci totalnej opozycji w Polsce, której rząd PIS(ZP) jest w strategicznym sojuszu z USA pod przewodnictwem administracji D.Trumpa.

Obecnie Demokraci, chcąc zaszkodzić D.Trumpowi w reelekcji w wyborach w 2020 roku, rozpoczęli procedurę impeatchmentu prezydenta Trumpa i choć szansy na skuteczne jej przeprowadzenie nie mają(w Senacie Republikanie mając większość, mogą skutecznie go zablokować), to liczą, że to obniży szanse Trumpa na reelekcję w 2020 roku.

Wykop Skomentuj8
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości