165 obserwujących
4821 notek
4913k odsłon
  650   6

Statyści

Niemcy wedle Kaczyńskiego budują IV Rzeszę. PiS się temu przeciwstawi. Tak Prezes mówił na nadzwyczajnym posiedzeniu klubu parlamentarnego swojej partii. Ani słowa o tym, że Rosja najwyraźniej dąży do odbudowy carskiego imperium.

Komisja smoleńska, właściwie podkomisja miała działać do końca listopada. Nic o tym nie wie Antoni Macierewicz. Zespół będzie działał dalej. I kto mu zabroni?

PiS już wie, jak zareaguje na wstrzymanie nam funduszy przez Komisję Europejską. Oto każda taka próba zostanie zaskarżona do ...TSUE. Tam dobrozmienni prawnicy wykażą, że ich reforma sądownictwa nie prowadzi do możliwości nieprawidłowego wydatkowania otrzymanych środków. A tylko wtedy można je blokować.

Dobra zmiana wie też, co zrobi z Internetem. Ma przykłady z Rosji, Korei Północnej i państw arabskich. Powoła narodowego operatora, który będzie zawiadywał częstotliwościami dla telefonii komórkowej. I w ten sposób PiS będzie adorowany w sieci niczym w TVP Info. Jak gdzieś nie będzie, stacja nie dostanie częstotliwości i zbankrutuje.

A fochy USA, NATO, czy Unii nie mają znaczenia. Rosja już otwiera ramiona i czeka, aby nam Zachód należycie dopiekł. Wtedy się obrazimy i wystąpimy z niego. I plutokracja zobaczy, jak to jest samotnie. A Moskwa się ubogaci.

A mówi się, że to Prezes jest zakładnikiem jakiejś tam partyjki, czy nawet jednego posła. Nie jest niczyim. A Unia może być. I co?


Lubię to! Skomentuj65 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka