158 obserwujących
4376 notek
4526k odsłon
2281 odsłon

Pustolat*

Wykop Skomentuj112

Wydaje się, że rzecz powinna być usankcjonowana. Przewodniczący pierwszej “Solidarności” by przedstawiał swój punkt widzenia wszystkim partiom, które przystąpiły do wyborów. Także kto i czym był jego zdaniem, kiedy “Solidarność” atakowano ze wszystkich stron.

Wtedy by był jakiś porządek. Nawet jeżeli do krytykowanego właśnie niegdysiejszego odłamu związku by należał też szef formacji, która teraz gości byłego prezydenta. A tak, tylko PO-KO czerpie z doświadczeń naszego noblisty. Od kiedy bowiem Lech Wałęsa wystąpił na konwencji Koalicji Obywatelskiej i pomógł jej w kampanii wyborczej, wszyscy na pewno chcą, aby jeszcze pomagał.

PiS zatem a i pewnie Lewica by na pewno chciały jego powtórnego wystąpienia na konferencji Platformy. Platforma bez wątpienia pragnęłaby, aby Przewodniczący osobiście wsparł PiS i Lewicę też. PSL też pewnie marzy o tym, by PiS doznał wsparcia od legendarnego przywódcy. I na pewno ludowcy mogą się spodziewać sprawiedliwej wzajemności.

Z braku jednak czasu, wszak kampania zmierza ku końcowi, inne formacje od KO-PO nie mają już wielkich szans. A przecież głos Przewodniczącego jest powtarzany przez wszystkie media.

Nie da się przeto nie zauważyć, że mamy do czynienia z istotnym niedopatrzeniem.

*Woźny Turecki w Kabarecie Olgi Lipińskiej.


Wykop Skomentuj112
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka